Czy oni mnie nie oszukują ??

1.Rozwalony zamek (13lipca)
1-Jest połamany zamówimy ci nowy w ramach gwarancji
2.Spalona żarówka(13lipca)
Zrobiona od zaraz
Czekałem 10 minut
2.21lipca godz.15.00 jest jakiś wyciek paliwa
Musiałeś przelać wlać za dużo paliwa spuściłem paliwo .
23lipca został zrobiony przegląd 300km
Próbowali zalepić czymś nowy zbiornik.
Przyjdź o 17:00
Mechanik poszedł do domu junak stoi rozkręcony.
26lipca junak gotowy odebrałem
Bak obity z lewej str. Obity od dołu po 30km cieknie paliwo na gorący silnik
Tego samego dnia oddałem ponownie
27Lipca zbiornik przyszedł nie ma mechanika jutro o 10:00 będzie gotowy
28lipca czekam od 10:00 jeszcze nie ma zbiornika (to co jest grane wczoraj właściciel mi mówił że już jest)
30lipca bak nie przyszedł. został ponownie zamówiony zamek i bak
31lipca czekałem w sklepie około 3h
Założyli mi Czarny bak za 2 dni przyjedź to zmienimy go na bordowy(nowy)
2Sieprień-Mamy za dużo motorów przyjdź w poniedziałek
8Sierpień-założyli nowy bak od Junaka 901sport bez gum na plastiki
I z rozwalonym wskaźnikiem paliwa
+ dokręcili śrubkę w STARYM ZAMKU KTÓRY BYŁ POŁAMANY !
13Sierpień Przyjedź jutro to zobaczymy co jest i znajdę gumy to ci zrobię
12Sierpień założony nowy czujnik paliwa gumy będą 23sieprnia
Dojechałem do domu akumulator rozładowany do zera nie odpala na rozrusznik tylko na kopniak
Kiedy wł długie światła świeci się lewy kierunek.
Jest możliwośc by mi dali nowy pojazd ? 24m lub 6000km gwarancja ! nic więcej nie pisze !

a tyle razy pisaliśmy olać serwisy i gwarancje ;) teraz Cie wydoją jak krowę, o tym, że nie możesz jeździć w środku sezonu nie wspominam :)

a o nowym pojeździe to zapomnij ;)

Przyznasz że trafiłeś na wyjątkowo awaryjny egzemplarz.Po drugie na serwisach nie mają zbyt wiele części zamiennych bo nie chcą zamrażać pieniędzy na półkach.Po trzecie to Chiński skuter i dlatego jest tak nie inaczej - tani w zakupie i drogi w utrzymaniu - marna jakość po prostu.

madi nie masz wcale pojecia oni za to płaca !! ja nie dam im ani grosza nigdy !!

dziadek mam 650 km a jeździ jak by miał 65000tys wszystkie plaskiki tańczą !! ale to oni takich mechaników mają

tyle że widzisz, zamiast śmigać od 13 lipca więcej siedzisz w serwisie niż jeździsz.. może warto innego serwisu poszukać, skoro widzisz, że w tym są nieroby i partacze?

Jak tam gdzie kupiłem mam gwarancje nic nie płace a dziś mój tata ich opier* za te ich roboty może sie wezmą :<

Serwis również woła o pomstę do nieba.Odnośnie Chińskich Skuterów to wiem jak z nimi jest bo kilka lat temu również miałem Chińczyka i powiedziałem sobie nigdy więcej.Być może trochę to teraz wygląda inaczej,ale póki co nie zmienię zdania że Chińczyki mają dobry jedynie ryż :).Może zmień po prostu serwis ?,o ile masz inny w pobliżu oczywiście.

gwarancja działa w całym kraju a nie w jednym serwisie.

no tak ! nie pomyślałem :)

madi dobrze pisze olać gwarancję, jak by ciemnota nie pchała rąk motorek by jeździł.
Dziadek100 A ty myslisz że jak dasz firmówke do naprawy u specjalistów którzy ledwo tył od przodu odróżniają to myslisz że będziesz jeździł? chyba do dupy śpiewać. Mój dziadek (taki prawdziwy ma 90lat) oddał quada firmowego do pseudo serwisu i jest jazda, instalacja pocięta, nie gaśnie, jak chce zgasić to mu kazali czapeczkę zdejmować ze świecy, wolne obroty ma takie ze mało z ramy nie wyskoczy a jak je spróbuje troszkę zwolnić to odrazu gaśnie. I co myslisz że kymko zrobiło trefnego quada? nie quad był ok majstrów trzeba pogonić do piaskownicy niech babki stawiają a nie biorą się za motoryzację.

w tym wypadku to dobrze że serwisuje bo by się chyba nie wypłacił :|