Czy musze rozebrac cały silnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Czy musze rozebrac cały silnik

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dzokej dzokej 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marek19974312
    marek19974312
    Użytkownik

Witam mam pytanie skuter zipp otis 2t wciagnoł mi przez gaznik kamyszek lub niewiem co mogło to byc czy musze rozebrac cały silnik i to cos wyciagnoc bo niewiem cy to jes w srotku w silniku czy nie

Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

Napisz po Polsku co dokładnie się stało! Bo nie można zrozumieć Twojego posta!
    Gdzie dokładnie ci ten kamyczek wciągnęło? Przez gaźnik? Jakim prawem? masz filtr powietrza i filtr paliwa…
    Może po prostu silnik Ci się sypie…
    Napisz jeszcze raz dokładnie co się stało…
    I na koniec najważniejsze – z jakiego translatora korzystasz? jaki jest Twój język ojczysty?
    Chodzisz już do podstawówki? Czy może jesteś bardziej zaawansowany w edukacji…
    Napisz proszę szczerze…

Zdjęcie profilowe torpendo
    torpendo
    Użytkownik

nie musisz rosbierac calego sielnika mozesz odkrecic tylko pokryfke zboku i kamien sam wyleci ja tesz to mialem kiedys bo taki maly kamyszek mi wlecial do silnika

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

torpendo napisał:

nie musisz rosbierac calego sielnika mozesz odkrecic tylko pokryfke zboku i kamien sam wyleci ja tesz to mialem kiedys bo taki maly kamyszek mi wlecial do silnika

Ciekaw jestem co ty masz pod swoją pokryfką ?.Domyslam się że próznia,albo co najwyżej /”Tilsiter”/ – jak nie wiesz co to jest to zajrzyj do słownika wyrazów obcych.

torpendo
    Użytkownik

u mnie pot pokryfka sa trybka zebate i one pracuja w oleju

Hindenburg
    Użytkownik

Torpedo już w kilku wątkach zabłysną swoim intelektem.
    Pod swoją „poryfką” ma zapewne mocno zużytą fafelkę od trybulatora, prawda Torpedo? 🙂
    Dziadek, nieźle się bawię jak czytam wypociny pryszczatych szczyli 🙂
    Torpedo – chyba Ci się „trybka” poprzestawiały 🙂

torpendo
    Użytkownik

hineburek sie nie zna na mehanice i nie wie co jes pot pokryfkom a sie wymondrza jak nie wiem i mysli ze jest najlepszy a jest gupi jak but

Hindenburg
    Użytkownik

Torpedo mnie w końcu zdemaskował 🙁 Jestem „gupi” bo nie wiem jakie „trybka” siedzą pod „pokryfką”. To prawda. ja nie naprawiam skuterów, zlecam to serwisantom w serwisach. Może dlatego nie mam problemów z moim skuterem?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

przez takich cwaniaków jak wy, którzy mają po kilkadziesiąt postów, i uważają, że się na wszystkim znają te forum spada na psy.

Hindenburg
    Użytkownik

Zostało mi niecałe 1700 wpisów, by komuś udowodnić, że jestem tak samo dobry jak Ty… Ale staram się, bardzo się staram. Dziennie będę pisał po kilkaset postów – aż dorównam Tobie 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie