Czy moge dolać olej 2t castrol

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy moge dolać olej 2t castrol

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Denis Cichowicz 11 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Denis Cichowicz
    Użytkownik

Hej. kupiłem skuter z Holandi i nie wiem jaki był tam predzej olej silnikowy wlewany, a mam w domu olej od poprzedniego skutera, jest to castrol 2t w czerwonym opakowaniu. Moge go dolać do tamtego.? Aha i na tym nie pisze czy to mineralny syntek czy pół syntek. Tamten skuter był chinski a ten włoski

Denis Cichowicz
    Użytkownik

To olej mineralny wiec jak.?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sprawdź na małej próbce jak się mieszają i jeżeli w miare sensownie i zamierzasz go szybko wyjeździć t możesz dolać.
    Ale istnieje zawsze mała możliwość że się dodatki uszlachetniające pogryzą między sobą. Dlatego warto sprawdzić na małej próbce

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Denis Cichowicz
    Użytkownik

czyli nie ryzykuje i nie mieszam. 🙂 A jak tamtego zleje i wleje tego minerala (bo nie wiadomo jaki był olej predzej) To silnik sobie jak bedzzie radził na mineralce.? Przebieg 24 tys. Rok 2005. Raczej seria v/max licznikowe 83 km/h

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

każdy sobie poradzi na mineralnym ale lepiej wlewać coś na bazie syntetyku

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Denis Cichowicz
    Użytkownik

ok Dziękuje 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie