czy ktos podpinal alarm

chcial bym sie dowiedziec jakie kabelki podpiac do jakich

bania napisał:

chcial bym sie dowiedziec jakie kabelki podpiac bo w skuterze mam koske na 6 a w alarmie na 3 kabelki

kolorami

przy alarmie sa trzy kolory czerwony, czarny, i szary a przy kostce w skuterze jest ich wiecej to co z ta reszta

mi sie wydaje ze polaczyc ze soba te same kolory, a tamte zostawic

Podłącz jeden do akumulatora drugi do masy i sprawdz jak działa

Patrick08
to ma tak zrobic czy tylko "ci sie zdaje"?

100 procentowej pewnosci nie mam, ale chyba o to chodzi

Tak ma zrobić bo wszystkie sprzedawane alarmy mają kostkę ale nie wiem do jakiego skutera , przed czachą z przodu jest instalacja i tam jest kostka którą powinno się rozpiąć i wstawić alarm ale zawsze nie pasuje więc najprościej jest podłączyć jeden prądowy do akumulatora a drugi pod masę i alarm działa

Czesc alarmow ma starter w kluczu i jak tak podlaczy to nie bedzie dzialal..

Czerwony do PLUSA+ Czarny do MINUSA-, SZARY sprawdź za co odpowiada, to ci powiem gdzie go podłączyć, mi się wydaje, że to kierunki(chodź kierunki powinny być koloru żółtego(kable))

guliwer55 miales racje podlaczylem do tej kostki tylko masa miala czerwony a minus czyli czarny to zielony pozostal mi szary ale w tej kostce jak podlacze to dziala tylko jeden migacz prawy a drugiego nie ma chyba ze trzeba cos pomostkowac tak to dziala ok ale nie miga migaczami mi to nie przeszkadza ale wiesz a alarm jest niby z aeroxa niby ma kostke na 3 kabelki a ja mam ventusa i jest ich az 7

To pokombinuj jeszcze z tymi migaczami i będzie komplet

wydaje sie ze trzeba cos tam podlaczyc razem ale jak narazie to te migacze nie sa najwarzniejsze oby reszta dzialala ale dzieki za rade pomogla