Czy jest tam blokada ?

Witam, wczoraj starałem sie odkręcic wario aby zdjąć blokade ze skutera zipp toros el diablo, przeszkodziła mi śruba która za nic nie chciała puścić ( musze sobie jakąś artylerie pneumatyczną załatwić) jednak do tego czasu chciałem się zapytac czy jest ten legendarny pierscionek, oto fotka jaką udało mi się wykonać....
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/826ce8307d4e203b.html

Pierścienia nie ma...

Nie masz po co to odkręcać. Jestem posiadaczem tego torosa i mogę powiedzieć, że nie ma żadnej blokady na wario. :)

nie ma blokady , widać nawet na wariatorze że pasek wchodzi wysoko
w nowszych skuterach coraz rzadziej zakładają blokadę na wariator, może być za to inna przekładnia główna która zwiększa moment obrotowy kosztem małej prędkości u mnie tak było. przełożenia 13 obrotów sprzęgłem na obrót koła a powinno być 11/1 wtedy pojedziesz bez problemu 75km/h w porywach do 80

Aha, a w takim razie jak moge zdjąc taką blokade z przekładni głównej ?

Musisz kupić nowe przełożenia. Koszt - od 150 do 300 zł. Może na razie lepiej poszukac innych blokad? Zobacz czy przepustnica do końca się otwiera i inne różowe kabelki...

Możesz założyć lżejsze rolki do wario. U mojego kolegi w bassie 2013, była blokada w gaźniku i zawirowywacz spalin + założył lżejsze rolki. Tyle z blokad.