Czego Wam brakuje na forum?

nieustająco tego samego od czasu zmiany layoutu - żeby poprawnie toto działało.
1. Nie da się w Chrome odpowiadać pod komentarzami w "Opinie" - tylko przeładowywuje stronę. w IE czasem działa. Nie działa w Chrome dodawanie obrazka do galerii. Masa rzeczy tu NIE DZIAŁA. Nie tylko mi wiec to nie sprawa mojego systemu
2. Te 4 obrazki z "Przeczytaj dodatkowo" podspodem wchodzą dopiero po chwili kiedy sie już klikało w okienko "Wpis" nagle sie okazuje że sie klika w jakiś durny artykuł.
3. Te komentarze pod artykułami np w "Opinie" pojawiają sie z jakimś opóźnieniem... tzn najnowszy post pod z komentarzem wciąż nie jest najnowszym które wyświetla forum.
4. J.w. ale to "ostatnio na forum" z prawej.
5. Portal (bo nie tylko forum) ma jakąś autorotacje sucharów. Wywleka wątki sprzed 3-4 lat jako aktualne, wciska je gdzie się da.
6. Te pedały reklamowe od ubezpieczeń w UK, te Nele co kupują ławki ogrodowe, studiują i biorą kredyty - wciąż mają konta i brudzą. Moderacja ogranicza sie do usunięcia (czasem) posta a nie klienta. Bez sensu.
7. Wyszukiwanie czegokolwiek... to nawet nie to że jest mało praktyczne - jest po prostu do dupy.
9. Żeby pisanie tego miało jakikolwiek sens. Bo ja to już piszę drugi raz. tylko po co ?

Właściwie Wombat napisał o wszystkim co jest "nie halo" w skuterowo.com . Mnie osobiście najbardziej doskwierają problemy z pkt. 1, 3, 4 i 6

No to ja jeszcze bym dodał, że z przyjemnością bym poczytał poważne artykuły o skuterach i mniejszych motocyklach, o technice jazdy, dobrych praktykach, ciekawych stronach w internecie... Nie mam nic przeciwko sponsoringowi artykułów, ale niech to będzie oczywiste i napisane... Nie mam nic przeciwko przedrukom/tłumaczeniom artykułów, ale niech to będzie wyraźnie zaznaczone z przywołaniem źródła... To co obecnie pojawia się pod hasłem ^artykuły^ w skuterowo.com od biedy możnaby nazwać zajawkami, notkami, lub zapowiedziami... na pewno nie są to profesjonalne artykuły... sorry... nie ten poziom...
Rozumiem jednak, że pytanie tytułowe nie dotyczy merytoryczności artykułów, ale strony technicznej. Oprócz tego, co przywołał Wombat, to dodałbym problemy z używaniem cudzysłowu, bezsensowne wyświetlanie obrazków z galerii użytkownika (konieczność powrotu i ponownego otwarcia zamiast wyświetlania kolejnych obrazów). Nie śmiem nawet marzyć, żeby forum miało tryb autoodświeżania...
Ostatnia, chociaż tylko porządkująca uwaga... Po co komu nieużywane... wręcz martwe zakładki - jak Społeczność (zakładka Co słychać), albo powielające główną stronę, jak 125ccm... Ciekaw jestem statystyk klikalności, ale jestem przekonany, że są marne... Pozdrowienia...

sygnaturki obrazkowe w popisach - np spalanie z motostat.pl
w tag'ach {IMG} nieumie wyświetlać obrazków z dropboxa - co jest kłopotem przy problemach z obsługą galerii

Sklepu portalu skuterowo z gratami w atrakcyjnych cenach od sprawdzonych dostawców,i pomocy w dobraniu dla nieobstukanych w temacie.
Aby do posta można było prosto dodać na dodaj załącznik,dodaj plik,
Konkretnych artykułów popartych wiedzą a nie po łepkach dane z tablicy producenta i ładny bo ładny.
I oczywiście natychmiastowe usuwanie kont spamerom.

Czego mi brakuje na tym forum? Hmm? Niczego, bo zalegam obecnie zupełnie już gdzie indziej. :P
-
Najbardziej brakuje mi tutaj kumatych gostków z tzw. wiedzą elementarną z zakresu pracy... jakiegokolwiek silnika spalinowego.
-
Skuterowo, niczego nie zmieniajcie, bo po co zmieniać... układ idealny?

Rysiu, a mnie Cię Misiu brakowało. Zlegasz gdzie indziej... to szkoda. Brak kumatych gostków, wredoto...? Może nie kumam, ale kymcam :-) Po Twoich wpisach nie widziałem, żeby Ci zależało TYLKO na stronie technicznej ;-)))

Cięta reposta arasz74 na nic nie wznoszący post - dobre
++++++++
Tak sobie myślę że wiele problemów rozwiązałoby się samych gdyby przenieść forum na skrypt php ale do tego potrzebny jest kumaty informatyk

arasz74 napisał:

Rysiu, a mnie Cię Misiu brakowało. Zlegasz gdzie indziej... to szkoda. Brak kumatych gostków, wredoto...? Może nie kumam, ale kymcam :-) Po Twoich wpisach nie widziałem, żeby Ci zależało TYLKO na stronie technicznej ;-)))

+++
Araszu, to był krzyk rozpaczy..., że nikt nie napisał, że najbardziej na Forum to wszystkim brakuje różnych misiów, kociaków, wężowatych itp.
Może jednak dałoby się to jakoś naprawić?... ;)))

Ależ mi brakuje :-)
Wbrew pozorom, ja sobie naprawdę cenię całą tę menażerię :-)

Mija tydzień.
Rzeczy które nie działały nie działają dalej.
PO CO był ten temat ?

Jedyne co zauważyłem to możliwość użycia ENTERA do przeniesienia tekstu do nowej linii. Nie trzeba już ręcznie dodawać br'ek