Cylinder do Yamaha Jog

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Cylinder do Yamaha Jog

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Łukasz Szuszko
    Użytkownik

Witam,
    Robię mały remoncik i mam dylemat. A mianowicie „Jaki cylinder wybrać ?” I czy do wymiany cylindra potrzeba coś jeszcze ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

najlepiej wybrać dobry cylinder – seryjny albo dobry tjuningowy jeżeli cię stać.
    DO wymiany cylindra potrzeba wiedzy, narzędzi i uszczelek (najczęściej są w komplecie z cylindrem) chyba że kupujesz w ASO Yamahy, wtedy trzeba sprawdzić czy to nie są części sprzedawane osobno

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Łukasz Szuszko
    Użytkownik

Mógłbyś podać jakieś konkretne modele ? :/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie, ponieważ nie wiem czego oczekujesz i ile masz na to kasy.
    Jedyne co ci mogę polecić to kupić oryginalny cylinder. Jest solidny i trwały. A wszystko inne to tuning – a ten można zrobić za grosze i będzie słabo albo za górę kasy.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie