Cylinder daelim 125 ns 2001r 4t pomocy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #305379
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    Witam mam pytanie … w specyfikacji motoru znalazlem ze jest tam cylinder 56.0mm obszukalem sie duzo w internecie i znalazlem tylko 56.40 mm myslicie ze bedzie pasował ? Jezeli nie to moze ktos sie orientuje gdzie dostane 56.0mm z gory dzieki.

    Daelim otello ns 2001r 125ccm 4t

    #305381
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    miałes już w poprzednim wątku oznaczenie cylindra podać i olałeś. zamiast tego zakładasz kolejny wątek

    #305384
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    Nie mam jak podac bo nie mam skutera u siebie …

    #305389
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a masz papiery? VIN? tam początek to często silnik

    #305870
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    Znalazlem tu na silniku taki numer sg1 25e 4004638 moze to o ten chodzi….

    #305874
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie to

    #306327
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    Siema . Rozkrecilem silnik i cylinder tłok i pierścienie są wporzadku natomiast w glowicy jest dziura bo widac ze ktos dziure na srube od rury wydechowej przewiercal i przewiercil na wylot az do zaworu… moze dlatego on tak dymi i po krótkiej jezdzie gaśnie i nie idzie go odpalic ? Dodam ze olej przepala w moment kopci na ciemny niebieski.. tu zdjecie głowicy zaraz wrzuce kilka innych fotek moze doradzicie co z tym zrobic… i nie wkurr*** sie o te numery ale oprucz tych co ostatnio napisalem innych nie widzialem…

    #306328
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:
    #306329
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    prawy górny róg, przedmuch przez uszczelke pod głowicą

    #306330
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:
    #306331
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    masz tu na forum własną galerie. po kiego wstawisz na jakś fotosik gigantyczne zdjęcia?
    zmniejsz je o 50% i wstaw tu w galerie

    łada masakra – ukruszona, popękana, stan kołnierza okna wylotowego też ładny, młotkiem go naprawiali?

    #306496
    Krzysiek Konarski
    Użytkownik
    • 2
    • 10Postów:

    nie mam pojęcia czym najgorsze ze znalazłem te częsci na jakiejs zagranicznej stronie ale nie oplaca sie nawet kupowac bo wyjdzie mi drozej niz za cały skuter … a da rade wsadzic inna głowice o takim samym rozstawieniu szpilek i dokupic cylinder i tłok do tego czy to nie mozliwe zeby działało? jesli doj**balem z ta glowica to sie nie irytuj bo po prostu nie znam sie na silnikach dlatego szukam tu porad…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button