Cylinder 51mm Brak kompresji gy6

Witam panowie 3 dni mecze się z zestawem 51mm nie ma kompresji od samego początku 3 razy już zakładałemn i sprawdzałem i skuter nie ma kompresji i nie odpala dodam ze moj zestaw to
51mm tłok wypukły + głowica 54mm kanały po portingu zmieniony klawiatura dla zaworów krótkich
Gaźnik 19mm oraz 24 mmm dysze 90 w dwóch gaźnikach kompresja jest taka ze kopka moge ruszać reką zawory ustawione na 0,05 ,Czego to może być przyczyną , ze coś tam niby odpala jak mu sie zatka gaznik od filtra ale i tak ma słaby ciąg mam nadzieje ze ktoś miał podobny problem lub ewentualnie czekam na sugestie .
w wolny dzień rozbiorę wszystko jeszcze raz i sprawdzę tłok oraz pierscienie ale najwanijsza role gra tutaj głowica i zawory przy kompresji .

ale to jest zestaw (cylek, tłok, głowica) czy poskładane z różnych ?

Wombat cylek i tłok 51mm komplet , lecz głowica była po portingu+ polerowana cała głowica i zawory , nowe zawory docierana dodam ze komora byla powiększana to wszystko w profesjonalnej tokarni robili :) przychodzi ci coś do głowy co może być nie tak ?? w piątek pożyczę głowicę od 90 cc z zestawu lecz bez żadnych przeróbek

jeżeli komora była powieksza to kompresja spadła. chyba że wybrali totalnie za dużo i coś pękło np miedzy komorą a kanałem dolotowym

nie wiem co jest nadal nie tak zakupiłem nowy cylinder a andal to samo nie odpala jak kręcę magnetem prawie nie ma oporu wiec kompresji tez nie bedzie :( głowica nowa oraz zawory szczelne ustawiony luz jak zawsze na 0,08 , uszczelki nowe , sam już nie wiem co jest nie tak magneto sprawdzone elektryka a nadal nic brakuje mi pomysłów co jest nie tak mam.

a poprawnie ustawiasz zawory? bo wiesz że to co dwa obroty wału jest odpowiednie ułożenie wałka rozrządu. jak ustawiasz w tym niewłaściwym to cuda możesz robić.