Cylek 80 do skutera 4t

Witam, mam skuterek chinski 50 4t chce sobie kupic zestaw cylka+glowice+wał taki tani xd,
Mam na oku ten http://allegro.pl/cylinder-glowica-wal-modul-dysza-skuter-4t-80-cc-i3435695294.html
Co o nim sądzicie? :D
Jaka Dysze dać do gaznika filtr bedzie seryjny bo teraz mam stozka ale seryjny zakladam wiec jaka dysze dac do seryjnego.
ile i jak go docierac?
i czy warto go kupowac :D

Jak to chińszczyzna, jak trafisz na "dobry" egzemplarz to i pojeździsz trochę na nim. Dysze masz w zestawie z tego co jest w opisie aukcji.
Docierasz jak każdy inny nowy cylek, na początku go nie forsuj, jeździj ze zmiennymi prędkościami ale tak do 3/4 manetki, ale najlepiej przez pierwsze 200-300km do 50km/h.
A ile masz przebiegu aktualnie?

ciezko powiedziec bo ja go kupilem w stanie złym kiedys i licznik nie działał xd, i go stuningowałem wizualnie i teraz jest ladny :D przebiegu nie znam ogolnie mam kiere od bmx :P, no ale pewnie bardzo duzy bo chyba zatarlem cylek przez stozek siatkowy :P

Ja w sobote zamontowalem cylinder 80cc oraz glowice z wiekszymi gniazdami zaworowymi dysze wsadzilem 085 jak narazie jezdzi spoko . Pytalem goscia ze sklepu o jakosc cylindrow wm motor i mowi ze sa spoko jego syn zrobil na talim ladnch kilka tyskiecy i jezdzi dalej. Mysle ze warto zainwestowac w cos takiego zwlaszcza ze jest to chinol i nie widze sensy ladowania sie w kosmiczne koszty

"dominas666" - miej ty litość opinie pana ze sklepu (który pewnie te cylindry sprzedaje) to sobie najdelikatniej mówiąc w buty wsadż !!!
Pojeżdzij tak 15000-20000 km a dopiero póżniej coś pisz.
Te "kosmiczne" koszta ( 200-400pln.) to się płaci za JAKOŚĆ , bo tyle to kosztuje zestaw tłok+cylinder którego nie trzeba wymieniać co roku.

a jak w tym zestwie nie pisze ze sa duze zawory to co bedzie slabiej lecial ? ;;]