Cross enduro yamasaki kingway 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Cross enduro yamasaki kingway 50

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe CEFA CEFA 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lukkemt
    lukkemt
    Użytkownik

witam mam pytanie co do obrotów silnika osiąga coś koło 10tysięcy obrotów od razu przy odpaleniu regulacja gaźnika mało pomaga. Silnik to lifan125 w ramie kingway yamasaki 50. Osobne pytanie to czemu silnik nie ładuje, może być od tego że akumulator leży bokiem a nie stoi? Bo jakby ładował to by lampy świeciły jak odpali moto. Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

skoro jest to 125 z crossa to on nie będzie ładował akumulatora bo jego prądnica jedynie wytwarza iskrę.jeśli nie da się regulować gaźnika to pewnie jest zepsuty i radziłbym szybko coś z tym zrobić bo może ci się zatrzeć silnik.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    lukkemt
    Użytkownik

silnik nie jest z crossa, ma magneto normalnie czy jak ta prądnica tam się nazywa. Ale chodzi o to że trzyma obroty normalnie. Przygazujesz i trzyma dlatego od razu go gaszę. Silnik jest od ala „scigacza” więc one są na miasto to ładowanie być musi, silnik jest taki sam jak w kingway yamasaki 50.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

a ten silnik jest nowy czy używany? jeśli używany to może przeczyść gaźnik lub sprawdź czy czegoś tam nie brakuje

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    lukkemt
    Użytkownik

mam to w planach z tym gaźnikiem żeby go wyczyścić, przełożyłem silnik na oryginalny i ładowania nie ma , zastanawiam się czemu tak to dziwnie jest, a gaźnik wyczyszczę w środę lub jutro.

lukkemt
    Użytkownik

refresh

lukkemt
    Użytkownik

jeżeli będę aku ładować co dzień w domu to na ile w ciągu dnia on mi wytrzyma? z 8h? ale nie ciągłej jazdy.

lukkemt
    Użytkownik

odpowie mi ktos?

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

zalezy jak to masz wszystko podlaczone jezeli tylko pod stop i migacze ten akum to spokojnie przejezdzisz 7-8 h pod warunkiem ze swiatla masz z magneta i ten akum ok
    jezeli chodzi o obroty to iglica nie weszla w gniazdo i max gaz wychodzi chyba ze krzywa i nie dochodzi do konca w gniezdzie
    sprawdz jeszcze przepustnice czy nie zawiesza sie to moze byc tez przyczyna takich obrotow

4T FOREVER

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie