Cross 60ccm , czy można zrobić rejestracje?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Cross 60ccm , czy można zrobić rejestracje?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe CEFA CEFA 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nex0r
    Nex0r
    Użytkownik

Witam posiadam crossa 60ccm, mam do was pytanie czy jest możliwe zrobienie rejestrcji, bym mógł jezdzic po ulicy ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak fabrycznie masz 60 ccm to rejestrujesz na motocykl, jak fabrycznie masz 50 ccm, a przerobiony jest na 60 ccm to spokojnie zarejestrujesz na motorower tyle, że łamiesz w tym momencie prawo.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Do rejestracji potrzebne jest oczywiście świadectwo homologacji pojazdu. Ale Ty na pewno takie masz?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Jaki to motocykl/ motorower? Jeżeli nie masz homologacji, to jest chyba zabawa nie warta zachodu. Zrobienie homologacji to naprawdę sporo zabawy.

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

1-sze- cross nie ma oswietlenia,stopu, lusterka co do predkosciomierza nie wiem
    2-gie- migacze (chyba brak przejdzie)
    3 jezeli z tym sie uporasz zawsze mozna po zmianie cylindra na 50 i przelozen zeby nie jechal szybciej jak te magiczne 45km/h oddac go do opiniowania przez bieglego i zarejsetrujesz jako motorower ale jak na mnie to za duzo zachodu i chyba nie oplacalne

4T FOREVER

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie