Cpi Aragon Club. Niepokojący dziwęk z silnika i duże wibracje.

Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Od kilku dni mam problem z moim cpi. Skuter od prędkości 40km/h do około 60 wydaje dziwne dzwięki. Towarzyszą mu odczuwalne wibracje. Gdy motorek rozpędzi się do maksymalnej prędkości wszystko jest ok dziwne dzwięki i wibracje ustają. Dzwięk jest naprawdę trudny do opisania jakby coś cicho stukało i szurało ;) Proszę o pomoc. Kilku znajomych podpowiedziało mi że mogą to być już zużyte łożyska wału (skuter ma przejechane 14tyś.) Z góry dziękuje za odpowiedz i Pozdrawiam.

ja mam tak z powodu że mam blokady na wariu i module to na wariu dzieje się tak że ta blokada strasznie blokuje pasek a ta na module że blokuje oborty u ciebie to jest możliwe albo właśnie tełożyska 14 tyś przebiegu to troche jest jak na chinolka :)

Mogą być to łożyska. Proponuje Ci dla pewności napisać na innym forum jeszcze ;)

Postaram się jutro nagrać ten dzwięk. Może wtedy ktoś skojarzy o co tu chodzi...

sprawdz rolki.wal to nie bedzie bo napewno coraz bylo by glosniej przy zwiekszeniu predkosci .ps mam cpi

Witam wszystko się wyjaśniło po prostu miałem zużyty wariator i pasek. Gdy to wszystko wymieniłem czułem się jak nie na swoim sprzęcie ;)