Co zrobić, żeby skuter miał większy zryw i palił gume

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co zrobić, żeby skuter miał większy zryw i palił gume

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Nie wiem co zrobić, żeby skuter miał zrywa i w ogóle żeby ruszać bez obciążenia?? Chciałbym żeby mi pali gule i miał lepszy start.

Anonimowy

wymieć wario sprzęgło i tłumik powinno sporo da, a je jeśli masz sporo kasy to wsadź cylinder 70 i po problemie

Anonimowy

mysle ze to trochę drogocenne rzeczy….
    wedlug mnie wystarczyly by lżejsze rolki;)

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Mccrazy, masz racje rolki powinny załatwić sprawe tylko napiszcie mi jeszcze jakie rolki będą dobre 😕 ❓ ❓ ❓ 💡

Anonimowy

lżejszych niz 1g od seryjnych lepiej nie dawaj.

a co do palenia gumy to kładziesz się na kierownicy wciskasz przedni hebel udami ściskasz tył lekko unosisz i dajesz gaz 😛
    i na seryjnej apce gume łatwo jest pali 🙂 liczy się technika 🙂

Anonimowy

sorry, ale nie chcę zakładać nowego tematu, mam chinola 4T seryjnego i mam w nim rolki 10g 😯 dobre byłyby 5g? dodam, że blokad nie miałem tylko właśnie, że te rolki ciężkie że ch… i w ogóle się na obroty nie wkręca :-/

Anonimowy

z 10 na 5??? 😯 ojej nie rob tego bo nic nie zyskasz będzie tylko wyl.

Anonimowy

teraz to on nie ciągnie :-/ straszna lipa jest, a z tego co mi wiadomo, to w mojej serii chińczyka właśnie to pomaga. muła ma strasznego, a dopiero po przekroczeniu 65 ma torpedę, czyli prawie w ogóle :-/

Anonimowy

kup sobie minarelli horizontal Lc i będzie po problemie :p

Anonimowy

nie no super plan Motomaster, tylko że za rok już będzie prawko i przesiadka, więc nie będę w tego „made in china” kasy ładował 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie