Co zrobic by moj malagutif10 odrzyskal moc po wymianie filtra powietrza i krucca

Witam wymienilem w mojim malagutif10 filter powietrza kruciec i zawor membranowy ale niestety stracil mi moc jedzie ledwo 10 na godzine co jest przyczyna bo juz brak mi pomyslow bo jak byl zimny i po jakims czasie bylo oki i mial moc a teraz to juz katastrofa moze byc przez to ze musze iglice przestawic czy ze mam jedna dysze 40 a druga 90? Prosze o pomoc

filtr a nie filter.

wyregulować. ale najpierw sprawdzic czy ten króciec jest szczelny i czy dolot po twoich manewrach jest szczelny, czy filtr jest odpowiednio drożny bo to hgw co kupiłeś.
Niestety na brak mocy wpływ ma masa czynników - a robić jedno mogłes popsuc coś obok

A jak to sprawdzic?

jak nie wsz co ma jak działac i jak sie poruszac to nie masz szans nic sprawdzić. chyba że sie odpowiednio wyposażysz w WIEDZE o elemenetach silnika i ch działaniu i wtedy wykonasz diagnostykę. Nikt ci nie napisze 10-stronicowej rozprawki jak diagnozować gaźnik, napęd i dolot bo to wszystko jest w podręcznikach i internecie.
A to nie jest na dwa zdanka pisania