Co z Torosem F16 po zakupie?

Cześć. Chciałbym spytać czy po zakupie tego skutera nie muszę czegoś w nim zrobić? Może wymienić olej czy coś. Jestem nowicjuszem w tym temacie ale dzięki temu forum wiem już dość dużo.

Weź klucz, sprawdź czy są dokręcone koła, śruby itd.
Tak samo palcem przejedź po plastikach - sprawdź czy dokręcone i czy dobrze zaczepione.
Co do reszty ... jak masz taką ochotę to po 30km można wymienić olej żeby pozbyć się opiłków metalu ale jak wymienisz po 300km (sam albo na przeglądzie) to też w zupełności wystarczy.
Aa no i ewentualnie podciągnij hamulce śrubą przy bębnach jeśli uważasz, że słabo hamują.
A tak to tylko lać Pb95 i jeździć :)

nic nie musisz robić. Wszystkie płyny są już w skuterze (możesz jedynie uzupełnić ich poziom) jedyne o czym musisz pamiętać do odpowiednie docierania cylindra. Olej wymienią Ci na pierwszym przeglądzie jaki musisz wykonać między 300 - 500km co już pewnie wiesz.

Po zakupie pozostaje Ci tylko dobre dotarcie skuterka . Na pewno w książce będzie napisane, kiedy masz zmienić płyny itd .

Ktoś mi napisał żeby go najlepiej rozkręcić na części pierwsze i skręcić na nowo. Prawda?