Co wymienic po przebiegu 5000tyś? El Diablo

Witam. Co by można wymienić po takim przebiegu, który zrobiłem od maja tego roku. Skuterek niby jeździ dobrze ale czasami ma swoje humorki od niedawna zresztą.

Pięć milionów kilometrów skuterem w 5 miesięcy, ładnie:-)

Nic nie wymieniaj, jak coś padnie to wtedy.

Po takim przebiegu to kola nie poodpadaly?:p

Mała pomyłka:) wiadomo ze chodzi o 5tyś. Ostatnio miałem małe przygody związane z tym ze jak ruszałem jadąc w dwójkę np. ze świateł to rozpędzał się do 40kmh i nagle tak jakby tracił moc tzn przełożenie mocy na koło. No i jak jadę samemu pod dość mocna górkę to tak świszczy z przekładni, czyżby pasek do wymiany? A i jeszcze jedno, tak od tygodnia skuter nieraz gaśnie po odpaleniu tzn pochodzi na ssącym i zamiast zostać na małych obrotach to gaśnie i wtedy ciężko odpala może za 4,5 razem, czy to od spadku temperatury?

Filtr powietrza przeczysc, a to czy pasek do wymiany to skad mamy to wiedziec, sprawdz.

Ostatnio czyściłem filtr to był dziwnie nasiąknięty tak jak by benzynom.

u mnie też jest zawsze filtr mokry od benzyny aż nawet obudowa jest mokra, ale u mnie jeszcze benzyna w oleju pływa, bo olej też banzyną zalatuje :D

wiec czego moze byc to przyczyna? wydaje mi sie ze ta benzyna wlatuje ta rurka co jest podczepiona do tej duzej czarnej co wlatuje nia powietrze. Faktycznie przesuszylem filtr tak na szybko dzis rano bo do pracy, i juz nie zgasl po zakonczeniu ssania...

nie ,to od strony gaźnika się wlewa bo jak inaczej, nie wiem czemu tak jest

Co do benzyny w oleju to przyczyną mogą być pierścienie, przynajmniej w moim przypadku tak było.