Co Wybrac Router City Line 4t Czy Router Grande 4t? ktory z nich jest lepszy ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Co Wybrac Router City Line 4t Czy Router Grande 4t? ktory z nich jest lepszy ?

Ten temat zawiera 177 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 178 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wlodi91
    wlodi91
    Użytkownik

Chodzi o to Ze nie wiem Który z tych Skuterów jest Lepszy ..jestem początkujący w te klocki …
    Mianowicie To będzie mój Pierwszy skuter .poradzicie jakis nowy skuter do 3000-3500zl

Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Twój pierwszy post tutaj?
    Trzeba Gościa powitać zatem. Witamy. 🙂

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Witamy.
    .
    Jeden pies. Bierz tego który bardziej CI pasuje (wielkość) i bardziej się podoba (kolor?). Grande będzie mniej zrywny (spora masa) ale jest wygodniejszy. Sam musisz wybrać.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

wlodi91
    Użytkownik

Dzięki Rysio_Misio za powitanie tak pierwszy mój post. Ale miałem nadzieje ze się czegoś od Cb Dowiem…dzięki za rade Berg.Ale Chodzi mi Tez o inne Nowe Skutery Które Mógłbym kupić i polecacie .. Oglądałem Film na Youtube z Router City Line i Koleś polecał

Myslałem ze do 4000 zl Kupie Nowe Kymco ale się Sen Rozmyl…czy to Prawda że kymco sa takie Bez Awaryjne ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, są lepszej jakości niż ^ogół chińczyków^.
    Ale to też dużo zależy od tego jak został wyregulowany i przygotowany do sprzedaży oraz jak eksploatujesz.
    Pierdziki finalnie składają dealerzy – czasami serwis to w sezonie wiata za salonem a mechanicy to przypadkowi sezonowi pracownicy których nauczono 5 czynności i składają motorowery na potęgę bez wiedzy o tym co robią.
    Ja mam chińczyka ^który się popsuł^ – ale popsuł go nasz, rodzimy mechanik w PL mechanik i nie dlatego że to chiński skuter tylko dlatego że mechanik był idiotą (lub niechlujem).
    Źle złożyli silnik tuningując go (albo wybrali dziadowskie części), montując pod czaszą alarm nie poupinał wysoko wiązek więc wisiały i szarpałem za nie lagami od przedniego koła kiedy skręcałem – co spowodowało porozrywanie wtyczek, tylne koło się odkręcało bo było niedokręcone (wulkanizator dokręcił – bez żadnych klejów – i przestało się odkręcać).. itd. Ale to nie jest wina tego że to chińczyk tylko że serwisant to kretyn.
    Nie są jakoś odosobnione przypadki że chinolem za 1600zł z marketu ktoś zrobił kilkanaście tyś km bezawaryjnie. -wiec tak naprawdę zachodzą wszystkie przypadki.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

zdecydowanie grande , ogólna wielkość , wielka kanapa mozesz brac kogos spokojnie na plecak , wieksze koła, minus – masa nie jest zrywny , i swoje wazy wiec jak przestawic czy cos to 80kg a 120 robi swoje.

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    wlodi91
    Użytkownik

Czyli Grande jest Lepszy pod tym wzgledem tylko ze jest wiekszy? i wiecej waży i dlatego jest mniej zrywniejszy..a co byscie jeszcze polecili z chinczykow ?do 3500

a co powiecie o Longji l-evo ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ty, pa jaki fajny junak obok w ogłoszeniach.
    😀

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Też chiński, a tańszy. Za to ^poprawiony^ 🙂

wlodi91
    Użytkownik

wcale nie pomagacie panowie.. postaralibyscie sie…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 178 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie