Co Wybrac Router City Line 4t Czy Router Grande 4t? ktory z nich jest lepszy ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #300661
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Chodzi o to Ze nie wiem Który z tych Skuterów jest Lepszy ..jestem początkujący w te klocki …
    Mianowicie To będzie mój Pierwszy skuter .poradzicie jakis nowy skuter do 3000-3500zl

    #300665
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0
    • 492Postów:

    Twój pierwszy post tutaj?
    Trzeba Gościa powitać zatem. Witamy. 🙂

    #300687
    Berg
    Uczestnik
    • 46
    • 818Postów:

    Witamy.
    .
    Jeden pies. Bierz tego który bardziej CI pasuje (wielkość) i bardziej się podoba (kolor?). Grande będzie mniej zrywny (spora masa) ale jest wygodniejszy. Sam musisz wybrać.

    #300691
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Dzięki Rysio_Misio za powitanie tak pierwszy mój post. Ale miałem nadzieje ze się czegoś od Cb Dowiem…dzięki za rade Berg.Ale Chodzi mi Tez o inne Nowe Skutery Które Mógłbym kupić i polecacie .. Oglądałem Film na Youtube z Router City Line i Koleś polecał

    Myslałem ze do 4000 zl Kupie Nowe Kymco ale się Sen Rozmyl…czy to Prawda że kymco sa takie Bez Awaryjne ?

    #300692
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak, są lepszej jakości niż ^ogół chińczyków^.
    Ale to też dużo zależy od tego jak został wyregulowany i przygotowany do sprzedaży oraz jak eksploatujesz.
    Pierdziki finalnie składają dealerzy – czasami serwis to w sezonie wiata za salonem a mechanicy to przypadkowi sezonowi pracownicy których nauczono 5 czynności i składają motorowery na potęgę bez wiedzy o tym co robią.
    Ja mam chińczyka ^który się popsuł^ – ale popsuł go nasz, rodzimy mechanik w PL mechanik i nie dlatego że to chiński skuter tylko dlatego że mechanik był idiotą (lub niechlujem).
    Źle złożyli silnik tuningując go (albo wybrali dziadowskie części), montując pod czaszą alarm nie poupinał wysoko wiązek więc wisiały i szarpałem za nie lagami od przedniego koła kiedy skręcałem – co spowodowało porozrywanie wtyczek, tylne koło się odkręcało bo było niedokręcone (wulkanizator dokręcił – bez żadnych klejów – i przestało się odkręcać).. itd. Ale to nie jest wina tego że to chińczyk tylko że serwisant to kretyn.
    Nie są jakoś odosobnione przypadki że chinolem za 1600zł z marketu ktoś zrobił kilkanaście tyś km bezawaryjnie. -wiec tak naprawdę zachodzą wszystkie przypadki.

    #300695
    Leonardo
    Uczestnik
    • 17
    • 147Postów:

    zdecydowanie grande , ogólna wielkość , wielka kanapa mozesz brac kogos spokojnie na plecak , wieksze koła, minus – masa nie jest zrywny , i swoje wazy wiec jak przestawic czy cos to 80kg a 120 robi swoje.

    #300708
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Czyli Grande jest Lepszy pod tym wzgledem tylko ze jest wiekszy? i wiecej waży i dlatego jest mniej zrywniejszy..a co byscie jeszcze polecili z chinczykow ?do 3500

    a co powiecie o Longji l-evo ?

    #300713
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ty, pa jaki fajny junak obok w ogłoszeniach.
    😀

    #300715
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Też chiński, a tańszy. Za to ^poprawiony^ 🙂

    #300716
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    wcale nie pomagacie panowie.. postaralibyscie sie…

    #300717
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    wlodi91
    nikt ci nie pomoże do czasu aż się sam nie określisz czego potrzebujesz. A że doświadczenie masz zerowe to będzie ci ciężko.
    Lepszy – to jest pojęcie względne. Każdy zwraca uwagę na inne cechy.
    Lepszy bo szybszy, lepszy bo większy a może lepszy bo mniejszy i zwinniejszy, a może lepszy bo wygląda agresywniej? a może lepszy bo trwalszy a może lepszy bo różowy?
    Lepszy jest Jelcz czy Ferrari? To zależy czy chcesz wozić meble czy wygrać wyścigi.

    #300719
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Przecież się starają:)

    #300769
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    To krótko w miare zwinny ..szybki taki co pojedzie z 70 ..co do wielkości to średni bo pewnie będę jezdzil sam na nim ale żeby we dwoje sie na nim tez dali rade zmieścić..proszę was o pomoc..przydal by sie tez hamulec hydrauliczny

    #300770
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Wiec co panowie polecacie do 3500 ?

    #300771
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Romet 700 2t jest całkiem,całkiem.

    #300778
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Całkiem…cos więcej mozesz o nim powiedziec ?

    #300779
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    W tym przedziale cenowym masz do wyboru albo 4t [ten sam sielnik we wszystkich] i 2t tak samo z jednym i tym samym silnikiem w dwóch wersjach z wałem 13 i 16mm,tu się kierój tym czy ci się podoba bo wszystko jeden ch…, i to ‘całkiem dotyczy jego urody.Jak wybrać,bierz taki który ci sie podoba i wygodnie siedzisz na nim,jak najlżejszy bo ma to wpływ na osiągi i spalanie a jak juz wytypujesz kilka to dopiero patrz na wyposażenie,czy oba hamulce tarczowe czy jeden,czy koła alu czy blacha z beczki po ryżu [kola jak najwieksze]

    #300780
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Dobra dzzieki..a kola alu są lepsze ? I czy jezdzac skuterem hamuje się bardziej przednim czy tylnim.. Slyszalem ze przednim..

    #300781
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    A jeszcze jedno..te skutery które maja fabryczne liczniki na których jest nawet do 75 km to bardziej prawdopodobne ze tyle pojada niż te które maja aż 60 na liczniku?

    #300783
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Przedni to hamulec podstawowy w każdym moto,alu sa lepsze bo nie rdzewieją,to ile ma na blacie nie ma wpływu na osiągi lecą tak samo lub podobnie,ja w łosiele mam do 60kmh a leci 70-75gps zależne od pogody.

    #300784
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale skutery dopiero po odblokowaniu.
    Skutery z CVT z silnikami 4T pojadą mniej bo są słabsze niż 2T. Odblokowane dwutakty chińskie latają do realnych 70km/h-75km/h jeżeli trafi się dobra sztuka. Ale może siętrafić wolniejszy.
    Czterotakty na ogół troche ponad 60km/h

    #300787
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Widziałem filmik na youtube router City linę4t po zdjęciu jednej blokady jechał do 60 km..a jakby druga sciagnacto nie poleci z 75?

    #300790
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zaczynasz nudzić. czytasz, nie rozumiesz i dalej swoje.
    Pisałem ci o prędkościach 4T, zacznij przyswajać wiedzę.
    Do tego widziałeś prędkościomierz – wybitnie nieprecyzyjne urządzenie mechaniczne na linkę. NIE WIESZ czy to było 60km/h czy tylko pokazywało 60km/h a realnie to było 50 albo 55. Mój licznik np zaniża – to rzadkość.
    Wskazanie GPS jest wiarygodne a nie nagrywanie prędkościomierza komórką.

    #300792
    Rysio_Misio
    Uczestnik
    • 0
    • 492Postów:

    Popatrz, popatrz. Łysy znowu sabotuje. No, niby są z tego jakieś jaja, ale święta już były. Tak czy nie? ;PO
    *
    Małpiszonie, ale chyba masz jakieś inne ciekawe zajęcia, niż to… forum?
    Pytam dla zasady, bo ostatnimi czasy, całkiem… hardo rozrabiasz. ;P
    *
    Ty, popatrz, zwróciłem na cię swoją tutaj uwagę. Jak mało kiedy. :/

    #300795
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    Jejku jestem nowy to pytm ..proste..ponoc kto pyta nie błądzi..a ty się odrazu denerwujesz..tylko teraz ciężko znaleźć 2t..

    #300803
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Nie mam. To moja jedyna rozrywka… w pracy. A że w pracy jestem prawie cały czas, no to… tu też zalegam.

    #300847
    nRx
    Uczestnik
    • 4
    • 40Postów:

    Mieliśmy Router Grande 4T 50 CM;
    Plus to
    wygoda;
    Prędkość V-max
    i poczucie względnego bezpieczeństwa 🙂

    Minusy:
    Słabe spasowanie;
    raz upadł żonie i połamały się plastyki;
    szybko odkręcają się śrubki (słabo wybiera nierówności)
    Łatwo porwać kable od kierunkowskazów – są za chwile pod przednim błotnikiem i zwisają mocno swobodnie – mocniej się skręci lub szarpnie i vuala.

    Wombat napisał:

    ale skutery dopiero po odblokowaniu.
    Skutery z CVT z silnikami 4T pojadą mniej bo są słabsze niż 2T. Odblokowane dwutakty chińskie latają do realnych 70km/h-75km/h jeżeli trafi się dobra sztuka. Ale może siętrafić wolniejszy.
    Czterotakty na ogół troche ponad 60km/h

    Chyba, że masz Motobi Wilga III 😀 ta to leci po odblokowaniu GPSowe 75km/h 😀

    #300854
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Ta wilga to taki wyjątek jak i toros f16 też tak ciśnie a powodem tego jest waga 80-85kg a grande 110kg wiec ta ćwiartka robi swoje:)

    #300870
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    a co powiecie na początek Toros F16 ? czy to zly wybor na Pierwszy skuter? jest teraz w Carrefour za 2200..czy lepiej w to nie inwestowac ?

    #300871
    wlodi91
    Uczestnik
    • 2
    • 80Postów:

    czy lepiej dołżyc do tego Granda Albo City line..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button