Jaki skuter wybrać? Cena 2400 pln

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #6736
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    Witam. Zastanawiam się już trochę nad kupnem skutera co nastąpi w grudniu z powodu braku $$. Do rzeczy, tak się już właśnie zastanawiam i zastanawiam, raz myślę nad takim skuterem a raz nad takim. Moglibyście mi doradzić co mógłbym sobie kupić do około 2400zł. W ogóle się nie znam a skuter który chcę kupić byłby moim pierwszym, także nie mam żadnych informacji co do tych maszyn w praktyce. Nie mam szczególnych wymagań. Mam 178cm i ważę 67kg

    #6737
    Radeqq
    Użytkownik
    • 6
    • 92Postów:

    Yamaha Aerox.
    Odblokowana wyciaga 103 km/h.

    #6738
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Wybierz jakieś Kymco,polecam tą markę,naprawdę świetne skutery.

    #6742
    MarianMj
    Użytkownik
    • 0
    • 60Postów:

    Radeqq wrote:

    Yamaha Aerox.
    Odblokowana wyciaga 103 km/h.

    Radeqq:Proszę Cie naprawdę już nic nie pisz…

    Kabart,napisz coś więcej,czy zależy Ci na ekonomi–>2T,4T
    A i to ma być skuter używany rzecz jasna?

    #6744
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Radeqq 😆 😆 :roll:.

    Agility / Vitality / Zip ?.

    #6752
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    obojetnie jaka marka. Chyba wolałbym 4t, ale jak bedzie 2t to sie nie obraże

    #6753
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    Aha, zapomnialem napisać, że używany 😉

    #6755
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    To tak jak mowilem – Piaggio Zip 4t / Kymco Agility .

    #6759
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    Dzieki za wszystkie odpowiedzi :mrgreen:

    #6761
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    Patryk, a w Agility mniej więcej jaki przebieg jest bliski wyczerpaniu? Wiesz o co mi chodzi? 🙂

    #6762
    Gorzki
    Użytkownik
    • 16
    • 84Postów:

    Też polecam Kymkacze 😉 Aglity Albo Piaggio Zip4T
    Przebieg to jakieś no nie wiem. 7-15 jest zdatne 😉

    #6763
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    To wszystko zalezy od uzytkowania , ale ogolnie zadbane markowe 4t powinny robic przynajmniej 30 tys bez remontu .

    #6766
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    dzięki 😉

    #6770
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    oglądaj Agilki, ale masz jeszcze troche czasu, także napewno potanieją, tymbardziej po sezonie.

    #6778
    lukas548
    Użytkownik
    • 0
    • 206Postów:

    Tylko odlicz se ze 300 złoty na rejestracje ubezpieczenie kask

    #6786
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    300 to chyba troche za mało żeby zapłacić te 3 rzeczy.

    #6793
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Jakby mial znizki na OC , kupilby kask VR-1(tylko ten LIDLowy) , to by mu wystarczylo to 300zl :P.

    #6794
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    na styk;p

    #6801
    Majker
    Użytkownik
    • 1
    • 1 060Postów:

    E tam, utargować 200 zł nie grzech 🙂

    #6810
    Anonim
    Nieaktywny
    • 3
    • 307Postów:

    Radeqq wrote:

    Yamaha Aerox.
    Odblokowana wyciaga 103 km/h.

    Mądrala jesteś – kup dobrą yamahe aerox za 2400.Doradzasz a sam poszukujesz i sam nie wiesz czego.

    #6813
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Prawda, Pyjan!

    #6821
    Kabart
    Użytkownik
    • 2
    • 40Postów:

    A co myślicie o Zippie simpli? Prawdziwa firma to Zico teraz są tak mniej więcej za 2500 używane. Z wyglądu zewnętrznego podoba mi się bardziej niż Agility. Tutaj ten Simpli: http://www.moto.allegro.pl/item1087108835_zipp_simpli_super_okazja.html

    #6826
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Zapytaj usera marcinwrk co o tym sadzi . 🙄
    Odradzam !!!.

    #6831
    TomekMk
    Użytkownik
    • 7
    • 48Postów:

    Czolem,
    W kwietniu kupiłem używane kymco agility 50 4T, mialo przebieg 8 tys, cena była rewelacyjna – 1700 zl. Pojazd wyjatkwo zadbany i prawie nie uzywany. Jak na razie mowie to, co znajomi – mialem wyjatkowe szczescie. Za taka cene mozesz agility nie trafic w takim stanie, ale model naprawde wart polecenia. Jezdzilem wczesniej troche chinskimi, takimi, ktore nowe kosztuja po 2500-3000 i naprawde czuc roznice. Jezdzilem tez yamahą neo’s – i w komforcie jazdy i takiemu wrazeniu solidnosci i stabilnosci roznicy nie czulem, choc neos jest dwa razy drozsza od agility.
    Mam znajomego, ktory od kilku lat pracuje w Warszawie jako kurier motocyklowy. On jezdzi wylądznie na kymco, bo twierdzi, ze to najoptymalniejszy stosunek ceny do jakosci, tzn. sprzet jest bardzo solidny, a przy tym naprawy i czesci zamienne sa tanie i dostepne. Początkowo myslalem o yamaszce, ale wlasnie ten kurier mi odradzil twierdzac, ze czesci do takiego markowego sprzetu sa bardzo drogie. Nie wiem, czy to prawda, ale go posluchalem i na razie nie zaluje.
    Generalnie, na co bys sie nie decydowal, ja polecam 4t – jakos sie na tym lepiej czuje.

    #6833
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    A ja polecam 2T,chyba że będziesz jeździł tylko po mieście.Ogólnie 4T w pojemności 50cm to porażka.

    #6844
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Hugo, porażka to może za dużo powiedziane, ale ten kto jeździł 2T, ten wie, że tego typu silnik się lepiej sprawdza przy kieliszkowej pojemności;)

    #6846
    TomekMk
    Użytkownik
    • 7
    • 48Postów:

    Słyszałem o tym, że 2T ma więcej mocy, lepiej wchodzi na obroty itd. Na pewno macie rację, zresztą, sam widze że ludzie na 2T zostawiają mnie w tyle na skrzyzowaniach. No to jednak to chyba kwestia gustu, mi się nie podoba pomysł spalania oleju, nie podoba mi się dźwięk 2T, jestem proekologiczny… E no, dobra, to troche dzielenie włosa na czworo, bo w końcu 4t też tlenem z wydechu nie dmucha 🙂 Niech będzie, ze to kwestia gustu 🙂

    #6847
    TomekMk
    Użytkownik
    • 7
    • 48Postów:

    Aha, i przepraszam za błąd: yamaha neos nie jest “dwa razy droższa” od agility. Nowy agility chodzi po jakies 4 tys , a neo’s na wyprzedaży w zimie była za 6300. Czyli mniej więcej o połowę droższa 🙂

    #6849
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Wiadomo , że to, czy lepsze jest 4t, czy 2t to kwestia gustu, noi też często wieku .
    Ogólny podział jest taki , że
    2t – ludzie raczej młodzi, ahh … ta reakcja na ruch manetką ;-).
    4t – ludzie w wieku produkcyjnym i ludzie starsi ;-). Ekologia, ekonomia, przyjemny dla ucha dźwięk silnika.
    Chociaż moim zdaniem 2t jest bezpieczniejszy od 4t .
    Jeżeli będzie jakaś niemiła niespodzianka 2t mozemy sie uratowac dosyc gwaltownie przyspieszajac, a 4t tego nam nie zapewni .
    Wszyscy wiemy jak tolerancyjni dla nas są kierowcy katamaranow .

    #6855
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    Ja też tak uważam, że przy kieliszkowej pojemności powinno się stosować 2T- to tradycja;D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button