Co włożyć na moc ?

Siemka. Co do swojego chinskiego 4t wlożyć żeby miał więcej mocy ? Z kolegą pod nie wielką górke człapie się 45km/h, 50. Tylko nie cylek.:)

Cylinder 70cc , wiekszy filtr paliwa , sprzeglo z dzwonem stage6(cos takiego) , i sportowy wydech. To tak z glowy pisalem ;p

napisałem że bez cylka, wiekszy filtr mi nic nie da i sportowy tłumik też nic nie da w 4t.

Do 4T sportowy wydech nie wiele da :)

Natomiast szysu3, piszesz, że nie chcesz zmieniać cylindra? Jeśli tak to nic nie da Ci MOCY tylko poprawi PRZEŁOŻENIA.

Większa moc bierze się tylko i wyłącznie z większego cylindra + dopasowanego do tego gaźnika w 4T i porządnej regulacji.

Aha. Więc oprócz cylka to nic mi nie da więcej mocy ?



a jaki model skutera

Możesz pobawić się z przełożeniami - roki, wariator ale tak jak już klekocix pisał więcej mocy bez wymiany cylindra nie da się uzyskać. Przy seryjnym cylku sportowy wydech do 4T da ale tyle że w praktyce tego nie zauważysz natomiast przy mocno stuningowanych jednostkach wymienia się także wydech.

Włóż najlżejsze rolki najlepiej z renomowanych firm tj. polini czy stage6, sportowy wariator tak jak Kapuchon radzi. Na innych tematach na forum pisali coś o przełożeniach wtórnych.

Przełożenia wtórne zmienia się przy pojemnościach rzędu 72ccm.

Aha. Dobra założe te lżejsze rolki ro zobaczmy. A jakie mi proponujecie ? 3g ?