co trzeba umiec by zdac kartemotorowerowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co trzeba umiec by zdac kartemotorowerowa

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

🙂 co trzeba znac ??

Anonimowy

przepisy ruchu drogowego ?!

edit
    a i najwazniejsze swoje imie , nazwisko itp

i żebyś wedział które to manetka gazu

Anonimowy

podstawowe informacje z zakresu ruchu drogowego, skrzyżowania (kto jedzie po kolei itp), znaki. a jazda , pewnie na skuterze tóż to nie możliwe żeby nie zdać

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Anonimowy

racja :] 😎

Anonimowy

http://www.eti.agh.edu.pl/brd/index1.html

wejdź w testy na kartę i rozwiązuj (u mnie w gim na testach z tej strony się zdawało )

Anonimowy

no właśnie w gim a teraz chyba juz nie wydaja karty w gimnazjum tylko trzeba normalnie jazdy itp jak prawko się robi i tam 200 czy 300zl dla mnie jest to bez sensu bardziej powinni zakazac z dowodem jezdzic i lepsze przeszkolenia w szkole robic bo to wiadome jak w szkole jest ;d

Anonimowy

to dopiero od przyszlego roku wchodzi, drogi Kurczaku.

Anonimowy

Nie mozliwe moj kolega właśnie jezdzi do Skierniewic i robi sobie karte motorowerowa u mnie w szkole juz na pewno nie wydaja kart motorowerowych

Anonimowy

ale w szkołach jazdy też nie ma AM, więc nie pierdol, na egzaminach też nie bo przecież niedawno robiłem więc ;)…. Coś chujowa szkoła.

[ Dodano: 08-06-2011, 22:31 ]
    niech idzie na policje robić

Anonimowy

U mnie w tym roku było. Podobnież na końcu roku szkolnego znów będzie. Zdać u mnie łatwo było test na komputerze. Następnie było coś takiego:
    facet powiedział że nie ma czasu zdawać z nami i zaliczył nam jazdę. I nie ktuży zdawali drugi raz po cichu jak go poprosili P;

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie