Co sądzicie o tej Aprilce? :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Co sądzicie o tej Aprilce? :)

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Siemka. Cały czas zastanawiam się nad kupnem jakiegoś motorka. I w tych zastanawianiach i rozmyślaniach znalazłem to: http://moto.allegro.pl/aprilia-rs-50-cylinder-80-zapraszam-zobacz-sam-i2449478648.html

Chyba Aprilie z 2008 roku miały troche inne silniki od wcześniejszych modeli. Niektórzy sądzą że są lepsze, niektórzynie mówią nic. Wyglądać wygląda pięknie. Kilka zarysowań i jakieś pęknięcie. Właściciel wymienił cylinder na 80, co może świadczyć nienajlepiej o przeszłości motorka. Nie mam do niego tak strasznie daleko, bo jakieś 240 km wraz z powrotem.

Czy możecie mi powiedzieć co sądzicie o tej ofercie? Czy warto, czy sobie odpuścić?

Tezia :*

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Coś tanio jak na 2008 rocznik ; d. Ale patrząc na stan zewnętrzny jest ok. Musiałbyś się przejechać i zobaczyć jak wyglądają sprawy z silnikiem.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Niby tak strasznie daleko nie jest :). Namówię tatę i może w sobote się zobaczy.

Tezia :*

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie