Co sadzicie o Peugeot Speedfight 3?

Mam zamiar go kupic , chcial bym sie cos o nim dowiedziec jak sie sprawuje itd. Ogolnie wady i zalety Z gory dziekuje

SF 3 to już nie to samo co Speedi 2. Czuć różnicę w jakości. Ale to jest Peugeot więc możesz liczyć na spokojną jazdę bez awarii. Ale mam pytanie chcesz kupić nowego/używanego?

Moim skromnym zdaniem maszyna nie jest wart swojej ceny.

Chce gupić uzywanego cena ok. 5000 ;)

No to jaki dobry skuter za cene ok. 5000 moze byc uzywany lub nowy ;p

5000zł? Only AEROX, ale i tak polecam TZR, RS 50, GPR...

Nie wiem ktorego wybrac czy speedfighta 3 czy aeroxa?! Jakies porownanie poprosze ;ppp

speedfight 2

Aerox. Nowy speedfight dużo pali, ma gorsze osiągi i wygląda jak chiński wynalazek. To moje zdanie.

Oczywiście polecam jako skuter AEROXA a jako motorower to wyżej już napisałem

A tak ogolnie jaki skuter do 5500? ;dd

To samo. Rox to potęga :D. A poza tym Yamaha to Yamaha. Jakość, do jakiej Puegeotowi jeszcze daleko. Spidi 3 wygląda całkiem fajnie, osiągi też zapewnie niezłe, ale ta cena...

Hubert99 napisał:

A tak ogolnie jaki skuter do 5500? ;dd

Może lepiej dołożyć 4 stówy i kupić nówkę Hondę Vision na wtrysku? Aeroxy są dobre, ale to jednak używki. Takich skuterów nie kupuje się do grzecznej jazdy, więc jest wysokie prawdopodobieństwo nadziania się na kosztowną minę.

Kup sobie yamahe aerox albo erxa i będzie za taką cene kupisz sobie yamahe w bardzo dobrym stanie.

a yamaha jog, malaguti f12?

zipp xrace

ja bym kupil albo nowe kymco albo używanego :
Roxa, Aprilie sr, Speedfigt 2 lub Kymco Super 9 w bdb stanie : >


lukasz1114 napisał:

Polecam sf3.Jest on dużo lepszy od sf2 ,na pewno bardzie funkcjonalny i według mnie ładniejszy.Warto za 5000.Ps sf2 wygląda bardziej jak chiński wynalazek a sf3 napewno jak prawdziwy markowy skuter w szczególności w wersji ice blade lub dark side.
ps2:Jakosc wykonania skuterow zblizona do siebie.
Pozdrawiam

lukasz1114 napisał:

lukasz1114 napisał:
Polecam sf3.Jest on dużo lepszy od sf2 ,na pewno bardzie funkcjonalny i według mnie ładniejszy.Warto za 5000.Ps sf2 wygląda bardziej jak chiński wynalazek a sf3 na pewno jak prawdziwy markowy skuter w szczególności w wersji ice blade lub dark side.
ps2:Jakosc wykonania skuterow zblizona do siebie.
Pozdrawiam