co sądzicie o nrg power

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co sądzicie o nrg power

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

tak jak w temacie chodzi mi o piaggio nrg power z 2007 roku mam okazje taką nabyć za 3000 wszystko sprawne itp…
    ale chciałbym cos więcej się dowiedziec od was
    m.in czy warto…. ile pali srednio, jaka wygoda, osiągi, wady skutera, jaki to ma silnik

Z gory Dzieki za odpowiedzi 😛

Anonimowy

Silnik p/g, jak kupujesz to najlepiej w wersji LC (chłodzona cieczą)
    Ogólnie skuter godny polecenia, silnik ok, wygląd to rzecz gustu. Jak wszystko sprawne i za te pieniądze ja bym brał.
    A jest to zarejestrowane, jeżeli nie to zwróć uwagę na papiery żeby nie było problemów z zarejestrowaniem.

Anonimowy

babka mowi ze nie będzie problemow jest sciągany z Anglii , będzie tak ze ona to zarejestruje na mnie i dopiero dam jej dalsza czesc kasy na takiej umowie…
    ale interesuje mnie opinia posiadaczy …

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

bardzo dobry skuter !! wiem bo jezdziłęm takim nrg ładnie to idzie kolega juz nastukal ponad 20 k przebiegu od nowosci i nic mu nie jest 🙂 skuter godny polecenia i ma w nim leovince zx to lacza na miejscu pali

Anonimowy

Mój kumpel też ma NRG i bardzo dobry jest ten skuter. Podatny na tuning,wytrzymały no i ogólnie bardzo fajny. Z wyglądu też mi się podoba;)

Anonimowy

no to chyba się zdecyduje na ten skuterek
    Dzieki z gory

[ Dodano: 06-05-2009, 07:10 ]
    mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tymi silnikami w piaggio nrg ” Hi-Per2″

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie