Co sądzicie o aprili sr 50 ?

Witam mam do wydania około 2500zł wpadła mi w oko Aprilia sr 50 i yamaha aerox co mi polecacie ? Opinia apki ?

Apka - wygodby o w miare duży skuter jak na 50 , spalanie mają trochę duże ale za to nadrabiają osiągami ;) Niestety są dość drogie w utrzymaniu ( wiem z doświadczenia ) . Jeśli chodzi o aeroxa to nasłuchałem się o nim opinii i wszyscy mówili to samo , bardzo mało awaryjny skuter :) A cena 2500 jest całkiem niezła jak na takie skuterki ale wiesz nie wiadomo jak z ich stanem technicznym ale to wszystko do obejrzenia ;)

Masz może linki do aukcji tych skuterków ?

polecam w 100%. dwa lata temu kupiłem ditecha z2002 roku. cena była 2500 ale utargowałem na 2300, miałem świadomość że z ditechem będą problemy więc od razu nastawiłem się na przerobienie na gaźnik, bardzo prosty i niedrogi zabieg. jeśli masz choć trochę pojęcia o mechanice dasz sobie radę, napisałem o tym artykuł więc możesz zajrzeć.

jeśli chodzi o niezawodność to dużo aerox i sr mają takie same silniki minarelli które są tak samo niezawodne w sr jak i w aerox. ale do 2500zł raczej będą ci się trafiały silniki morini które z reguły są słabsze od minarelli ale tak samo niezawodne.