co sądzicie o ...

Aprilla sr50 2006r 10tys przebiegu. http://otomoto.pl/aprilia-sr-super-stan-igla-M2519512.html

1. czy warta jest swojej ceny ( 3100zł )
2. wasza opinia
3. Wady
4. Zalety
5. Moc ( to ze ma 7KM wiem ale jak w praktyce )
6. Jak ktoś posiada taki sprzęt niech napisze to pogadamy na gg 12142721. !!! :)

Bierz i sie nie zastanawiaj :D

Patrykk ma taki sprzęcik i powiem Ci, że jechaliśmy razem na zlot do Cze-wy, to dzielnie dotrzymywał tempa mojemu Kymco 150cm ;)

Jak to jest di-tech, to przy tych osiągach pali jak 4T.

HugoBoss napisał:

Bierz i sie nie zastanawiaj :D

Otóż to ! ! !

Taka igła to nie jest. Rozdarta tapicerka na siedzeniu pasażera :cry:

To nie jest 2006 rok !.
Te silniki " morini " wkładali do SR'ek tylko do 2003 roku .
Po malowaniu tego konkretnego egzemplarza sądzę, że jest to ok. 2002 .

Ogólnie Aprilie SR DiTech polecam .
Ja sam mam taką ( zrobiłem 2 tys km ) , moto pali ok. 2-2.5l , a zapierdziela jak dzikie. Tak jak mówił Pietro, na trasie do częstochowy z 80km/h nie schodziliśmy :).

Jak coś to ja mam taką do sprzedania, tylko w ładniejszym malowaniu i nowszą .
Moto jest po remoncie silnika ( wał, uszczelniacze łożysk, łożyska, kompletne nowe uszczelki silnika , cylinder z tłokiem ) .
Jestem ze Śląska, a stan techniczny będą mogli Ci potwierdzić chłopaki z forum , np. Pietro , Wodzu , Kapuchon , KrzysiekP etc.

Witam,

Ja mam wątpliwości. Aprilia VIN decoder twierdzi ze to rocznik 2001, a nie 2006 tak jak podane jest w ogłoszeniu ( dekoder dostępny pod tym adresem: http://www.motoverse.com/tools/vinDecoder.asp ).

Poza tym, WYDAJE MI SIĘ (nie jestem pewien na 100%, może jakiś posiadacz aprilii się wypowie) że liczniki wyskalowane do 120 km/h były instalowane w modelach do 2002 roku. Od 2003 liczniki były już skalowane do 80km/h, jak np tu: http://www.bikepics.com/pictures/1511206/ .

Moim zdaniem ostrożnie z tym egzemplarzem. Być może wszystko jest ok, ale należało by to dokładnie sprawdzić.

Pozdrawiam

Wakul , dokładnie.
Tak jak mówiłem jest to rocznik 2001-2002.
Zapomniałem o tym , że można sprawdzić to po VIN'ie :), więc jest to rocznik 2001 !.

Z tymi licznikami też masz rację, od 2002(albo 2003 nie pamietam dokladnie ) były do 80 kmh.
Moja Aprilia jest 2003 ( pierwsza rejestracja 2005 ) i ma licznik do 80km/h.

Pozatym ta Aprilia cholera wie ile miała właścicieli .
Wyprodukowana na rynek włoski, sprowadzona z Holandii , jeszcze od handlarza.
W przebieg 10 tys przez 10 lat też wątpię .
Ja swoją kupowałem rok temu od pierwszego właściciela ( i tak jak wcześniej wspominałem , pierwsza rejestracja 2005 rok ) , tak więc moto ma za sobą 5 sezonów, a nie 9 , a przebieg na dzień dzisiejszy 12.800 .

czyli kupno jej jest nie opłacalne ?

skoro na starcie sprzedawca wciska kit to znaczy że należy takiego kogoś omijać

DiTechy z początku produkcji ( lata 00'-01' ) były dosyć awaryjne ( dużo bardziej od roczników 02'-03' ) tak więc musisz się z tym liczyć .
Ja bym poszukał nowszego i od właściciela , a nie od handlarza.
Każdy pojazd, a już szczególnie ditech ma to do siebie, że przy kupnie warto dopłacić parę złotówek, a mieć coś normalnego .
Ja w uczciwość tego handlarza od tej aprilii wątpię . Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest 2006.
Sprzedaje rocznik 2001, jako 2006, więc z uczciwością nie ma on wiele wspólnego .
Decyzja należy do Ciebie .