Co powinienen wymienić ??

Witam mam pytanie mianowicie co mam jeszcze zmienić w moim skuterze skuter to peugeot buxy ma on już wydech technigas next-r oraz cylinder 70ccm jakiś made in hina skuter jeszcze jest nie poskładany ponieważ nie mam cylindra jeszcze ale jak będzie to go poskładam i nie wiem co jeszcze mam kupić, proszę o pomoc .

Zakladam sie, ze jezeli bys sie tylko troche postaral i poszukal na tym forum to znalazl bys 150 takich samych pytan.

Dobra ale w 100% nie będą takie same pytania.

Składaj to wszystko razem, przejedziesz 2000 km i będziesz musiał i tak wymienić cylinder i tłok bo jeśli chcesz mieć super osiągi to je wykorzystujesz a tego chińskie cylindry nie lubią.

W jakim stanie masz łożyska na wale? Wymieniasz je? Ile twój silnik przejechał od ich wymiany?

Jakie osiągi miał twój skuter i jakich osiągów oczekujesz po wymianie tych części?

następnie to Wariator,dzwon,sprzęgło i(rolki i sprzężny do regulacji)
Nie kupuj np.wariatora za 50zł bo on ci nic nie da kup części z takich firm jak:Polini,Malossi,Naraku,Hebo,Stage6 tylko możesz spręzyny i rolki kupić jakieś tanie.Aha i jak masz seryjny wał Karbowy to zmień go na wzmocniony np.http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-korbowy-racing-competition-p-311-1.html?sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537

Wymień wariator i rolki wariatora, sprzęgło i dzwon sprzęgła.

Powiem tak mam dwa silniki ten silnik co mam teraz to i tak i tak ma wał do wymiany ( przeciw talerz jest przyspawany do wału ) i mam drugi silnik który ma wał dobry ale są łożyska do wymiany, w tym co mam teraz nie zależy mi na niczym jak padnie korba zakładam drugi silnik i śmigam dalej.
jechałem nim 75 na full serii i chciał bym żeby teraz miał lepsze przyspieszenie i mógł by jechać szybciej, chciałem żeby jechał 90 ale jak chcę na przyspieszenie to raczej nie wyjdzie 90km/h, ogólnie chodzi mi narazie co mam wymienić żeby jeździł w miarę rolki czy dyszę w gaźniku ?