Co o takim zachowaniu myślicie????

przeczytajcie uważnie

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/czestochowa/news/wladze-czestochowy-zapraszaja-motocyklistow-na-otwarcie,1774564,228

ciekawe jaka będzie reakcja środowiska jednośladów

Moim zdaniem to prezydent Częstochowy widzi lepszy zysk z bazaru i kapel które będą przyciągać ,za wynajęcie terenu pod bazar dostanie więcej kasy

Z tego co wiem, niektórzy motocykliści organizują się indywidualnie na wyjazd na Jasną Górę w terminie odwołanego zlotu. Fakt, że nie będzie takich tłumów jak wcześniej, ale kto będzie chciał, pojedzie niezależnie od tego czy zlot odbędzie się oficjalnie, czy też nie.

Ale przecież zlot wcale nie jest odwołany. Odbędzie się i to oficjalnie. Zmienia się tylko lokalizacja. Nie Jasna Góra, a Gietrzwałd. Problem leży bardziej w tym, czego oczekujemy od tego zlotu, niż o jego lokalizację.
Ja jadę do Gietrzwałdu.
tutaj znajdziecie dokładne informacje www.rajdkatynski.net

Pietro PRZYJACIELU jak miło cie znów widziec :)

Dzięki, wróciłem z banicji ;)

jedziesz z nami 1 kwietnia do gliwic na otwarcie sezonu?

Stiopa napisał:

Ale przecież zlot wcale nie jest odwołany. Odbędzie się i to oficjalnie. Zmienia się tylko lokalizacja. Nie Jasna Góra, a Gietrzwałd. Problem leży bardziej w tym, czego oczekujemy od tego zlotu, niż o jego lokalizację.
Ja jadę do Gietrzwałdu.
tutaj znajdziecie dokładne informacje www.rajdkatynski.net

No właśnie jest odwołany na Jasnej Górze i przeniesiony do Gietrzwałdu, a dla większości motocyklistów lokalizacja jest ważna, ażeby dobrze rozpocząć sezon, poświęcić maszyny i pomodlić się szczęśliwe przetrwanie do następnego ;)

gietrzwałd to 14-15 a my jedziemy na slaskie otwarcie 1 kwietnia w katedrze gliwickiej

http://www.skuterowo.com/forums/topic/1-kwietnia-moto-skuteriada-reaktywacja-wystawy-motocykli-skuterow

http://www.skuterowo.com/forums/topic/zlot-14-kwietnia-bezpieczna-droga-patrz-w-lusterka-dawcy-usmiechu

KrzysiekP napisał:

jedziesz z nami 1 kwietnia do gliwic na otwarcie sezonu?

Niestety nie mam czym, nie udało mi się kupić sqta, szukam Agility 125 na małych kołach.

ja cie zabiore

Ciekawa propozycja, jak coś to zadzwonie wcześniej ok :)

do soboty szybko minie czas wiec zadzwoń do mnie wcześniej to przyjadę po ciebie pod dom a potem "odbierzemy" jeszcze jednego chłopaka co będzie jechał swoją inca aż z rybnika

Pietro dobrze Cię znów widzieć

Pod dom nie musiałbyś przyjeżdzać, mógłbym zapakowac się w Chorzowie..no ale ok, jak bede mógł jechać to dryndnę wcześniej i omówimy co, gdzie i jak ;)

Pitero nie ma kłopotu i tak wszyscy zbieramy sie pod angelo jak w zeszłym roku

roomcajz napisał:

Pietro dobrze Cię znów widzieć

Dzięki ;)

zobacz wiadomosc na poczcie z portalu co ci pisałem

KrzysiekP napisał:

zobacz wiadomosc na poczcie z portalu co ci pisałem

czytałem, ale z poczty nie mogę odp, nie wiem czemu? nawet nie da się zaakceptować zaproszeń, ani wpisać w "co słychać"

Spadam bo mam nowy netbook i zaraz bateria mi padnie, a chcę formatować. Nara ;)