Co nowego kupić ?

- zipp pro 50 / nowy
- aprila rs 50 / uzywany
- yamaha tzr 50 / używany
- junak 123-125 / nowy
- SKUTER ZIPP QUANTUM /nowy-choć drogi, widziałam, że w granicach 4,500
- Skuter Barton FIRE FOX / nowy
- skuter barton falcon /nowy
- MOTOCYKL INCA FX5 /nowy- raz pisze, że prawko raz nie, ale chyba tak, wiec raczej odpada
A teraz ogólnie, nie chce małego skuterka, chce coś co fajnie wygląda, wersja sportowa jakaś.
Cena hhmmm...tak 4-5tys. Coś wartego ceny i wszystkiego. jestem drobna i niska, ale nie chce maluuutkiego :p
Myślałam by zrobić te prawko, ale nie chce mi się :P brak czasu z powodu pracy :) chce coś czym spokojnie dojade z Olsztyna do Warszawy :D najlepiej coś by jeździło 80-90-100-110km/h :) 90-100/km/h by mnie meeega zadowalało. Prosze o nie robienie mi mętliku tylko napisanie co i jak.

a zapomnialam dodac, jak mozecie to moze cos nowego dodacie

Watpliwe ze kupisz cos nowego do 5tys zeby lecialo 90 czy 100km/h. Nierealne wedlug mnie.

Kingway Martinelli. Sam mam i jest bardzo pożądnie wykonany. Plastiki w bardzo dobrym gatunku jak na chiniola. Albo jezeli masz do wydania 5k zł to raczej jakieś Kymco Agility 4t i będziesz zadowolona.

A jeżeli chcesz gnać 100km/h to polecam Suzuki Burgmana 400 i będziesz jeszcze bardziej zadowolona. Kopyto, spalanie w granicach 3.5l na trasie, masywny i ta kanapaaaa.

Kiedyś takim sobie pojeździłem to sie zakochałem ale tak jak ty nie mam prawka na motor więc do niego jeszcze daleka droga. Jak już zrobie prawko to na bank go kupię. I urzywany bo te nowe mają już silnik na wtrysku a nie tak jak starsze na gaźniku.

hugoboss toc zipp pro 50 jak sie na 70 przerobi to bdxzie jechal 100. chce sensownych wypowiedzi.

burgman jest fajny.

Ja mówiłem o czymś do 5tyś. bez żadnych przeróbek.

jedyna sensowna opcja to 125 ccm czyli - junak 123-125 / nowy

Lub jego kopia - Barton FNX, trochę tańszy i można je jeszcze trafić z pakietem startowym - kask, kurtka, pokrowiec na moto, blokada i parę innych pierdół. Sam patrzyłem na Junaka i całkiem całkiem wygląda. Nieźle wypadł w teście długodystansowym Świata Motocykli przejechał sezon bez awarii z przebiegiem prawie 5000 km.