Co myślicie o tym secie?

A więc tak... mam zamiar kupić sobie yamaszkę aeroxa... znalazłem fajnego tylko nie wiem czy troche nie podejrzana cena jak na taki set pomocy !! link: http://olx.pl/oferta/yamaha-aerox-high-end-custom-evo-jedyny-blue-princess-stage6-malossi-CID5-ID6ETJ9.html

Troszku podejrzanie mało... Ale w sumie sprzęt nie zarejestrowany w Polsce, zrobiony mam wrażenie że na lansowanie się w pogodne letnie dni. Wiem, czepiam się, ale: 1. lusterka choćby lewego brak, takim jeździć po drogach publicznych nie wolno. 2. brak zarówno tablicy rejestracyjnej jak i miejsca do jej zamocowania 3. on w ogóle ma tylną lampę??? Na zdjęciach wygląda jakby też była zdjęta... 4. Światła skuterów nie słyną z wydajności, przy ciemnej przedniej lampie to po zmroku trzeba chyba z radarem jeździć 5. Ja wiem że to ma być "łojezujakieślicnepaczajcielasencjeibądźciewilgotne" i widziałem na zdjęciach że te konkretne filtry są często w ten sposób mocowane, ale ktoś ze znających się może mnie oświecić jak taka gąbka walnięta nad kołem pozbawionym ze względów estetycznych błotnika wytrzyma przejazd po mokrym? Przecież to będzie błotem ociekało... 6. a że właściciel nie jest w stanie vmaxa określić to nie dziwota, skoro w radosnych tuningowych zapędach wypieprzył również wszystkie wskaźniki z prędkościomierzem i kierunkowskazy chyba też, bo ani ich nie widać, ani przełącznika na kierownicy.

Do odpowiedzi kolegi powyżej dodam tylko, że to nie jest skuter do jazdy, a jak to słusznie określił sprzedawca - do denerwowania sąsiadów. Wyjedziesz tym na ulicę i na pierwszej kontroli (a będzie ona szybko) zabiorą Ci dowód. Poza tym, nigdy do końca nie wiesz co i jak jest z nim mechanicznie - części, montaż.

Jak chcesz sprzęt do wygłupów na parkingu i w lesie z kumplami, to ok.
W innym razie szukaj skutera, w którym jak najmniej grzebano. Chcesz tuningu, zrobisz sobie sam, przynajmniej będziesz wiedział co tam masz i jak zostało poskładane. Takie jest moje zdanie, tak sam postępowałem i źle na tym nie wyszedłem.