Co mi grozi w razie kolejnej kontroli?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Co mi grozi w razie kolejnej kontroli?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ziomichal
    ziomichal
    Użytkownik

Witam, mam 17 lat i wczoraj jak na złość pierwszy raz zatrzymała mnie policja do kontroli (jeżdżę Romet RXL eco 50). Oczywiście nie mam prawa jazdy więc musiałem przyjąć mandat. Teraz trochę boję się wsiadać spowrotem na skuter że przy następnej kontroli już nie dadzą mandatu tylko np. zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata, albo sąd rodzinny czy coś w tym stylu. Czy jest to możliwe, czy w razie kolejnej kontroli dadzą znów mandat? Proszę o odpowiedź bo teraz boję się jeździć 🙁

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dzwoń:

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

siema, dadzą ci znowu mandat , nigdzie to nie jest notowane kto ile ma mandatów wiec nie dygaj 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

chyba że akurat nie i co wtedy?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: