Co lepiej zrobić

Co lepiej zrobić mam skuter 2t 50 seria i 900zł i nastanawiam się w co lepiej wpakować czy w kolejny skuter 2t/4t obojętnie czy tuningować skuter teraz mój skuter jedzie 55 niecałe
Moje wymagania
-żeby mało palił
- jechał conajmniej 65
- i mało awaryjny był

Uwaga uwaga, strzelamy jaki skuter ma autor. Do wygrania czekoladowy Święty Mikołaj. Za wytypowanie przebiegu będzie nagroda dodatkowa - kilogram mandarynek.

Romet 700 przebieg 1 000km Zgadłem

Powiedz ile pieniędzy dostaniesz na ten cel - kupno skutera. Nowego za 900zł przecież nie kupisz.

Jeśli chcesz robić tuning obecnego, zacznij od napędu. Silnik nowy itd. Nie widzę sensu przy tym przebiegu wymieniać silnika. Ze 2 tysiące km chociaż zrób ;)

jest wpisane 900zł

zrób swap :D

tuning na 70ccm i za 900 zł możesz kupić z stage6 albo Minarelli:)

2t z reguły dużo pali, jeśli chcesz żeby mało palił to kup 4t;)

nie chce bawić się w wymiane cylka bo na tym się nie znam

no to swap wykręcasz szpilki od silnika i amor a silnik wyjeżdża wkładasz drugi i gotowe

No, najlepiej z Cagivy Mito ;).

Panowie, do czego wy kolegę namawiacie. Przeca to nielegalne... Chyba że swap na inne 50 ccm, chociaż to bez sensu...

Zmienisz cylinder i będziesz miał sporo więcej mocy, choć to też nie jest do końca idealne rozwiązanie. Kolega w swoim chinolu zmienił cylek na 72 ccm, i podczas jednej z naszych wypraw, jego Zipp wybrał papieża ;).

Jak dokonać zmiany cylka? Iść do zaufanego mechanika. Nic innego robić nie warto szczególnie jeśli nie masz obeznania ze sprzętem. Do listy zakupów dodaj jeszcze wzmocniony wał, bo seryjny może nie wytrzymać. Jeśli chcesz sie zabawić w większy tuning to możesz nabyć sportowy układ wydechowy.

chyba stop z tuningiem bo chyba dostane nowy skuter 6 naprawa zaprasza a i na 7 się szykuje

żarówka się spaliła, czy gaźnik nie wyregulowany? Ty naprawdę wierzysz, że za jakieś drobiazgi Ci skuter wymienią?

nie gaźnik już 2 jest wymieniany , coś tam z silnikiem było robione, startery elektyczne teraz 2 mi zrobią, jeszcze do wymiany klakson tak mi powiedział bo jak klikne to trąbi bez przerwy nawet jak wezme palec