Co jest gorsze jazda 125 cc czy 80cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Co jest gorsze jazda 125 cc czy 80cc

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński Leszek Śledziński 1 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MroczneFlaki
    MroczneFlaki
    Użytkownik

Jak w temacie co jest wg was gorsze poruszanie się 80cc zarejestrowaną na 50 czy 125ką zarejestrowaną normalnie na motocykl tyle że bez prawa jazdy? Dodam że mam kat B 2 lata, uczęszczam od 2 tygodni na kurs kat A2, zepsuł mi się skuter i muszę kupić nowy i tak albo kupię 50cc przerobię na 80cc i zarejestruję na 50 albo kupię 125kę i pojeżdzę 1 miesiąc bez uprawnień, w razie kontroli policyjnej wiem, że dostanę mandat i w pierwszym przypadku zostanie zabrany mi dowód rejestracyjny, a w drugim to nie będę mógł kontynuować dalej jazdy? A jakie jest wasze zdanie? Bo teoretycznie za 1,5mca będę jeździł na legalu mając 125cc a przy 80cc już chyba tak nie będzie bo pojazd jest nie zarejestrowany na swoją kategorię. Teopretycznie mógłbym kupić normalny motocykl ale chcę coś ekonomicznego a 500ki palą od 5 litórw w górę.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Jedna i druga sytuacja daje te same konsekwencje – brak ubezpieczenia w razie czegokolwiek. W tej sytuacji możesz tak samo kupić litra. Konsekwencje te same.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie