Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Cieknie paliwo z dołu gaźnika

Dział: Serwis Dodano 4 lata temu

1. szyszu3

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Ja w korkach nie stoje.
    Napisano 4 lata temu, przez szyszu3, Postów: 837, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. szyszu3

aa i jeszcze przechyliłem skutera i wylałem troche oleju i dolałem nowego.xdd

3. KrzysiekP

Szyszu zawiesil ci sie prawdopodobnie plywak stad wylewanie paliwa

Napisano 4 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2176, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. szyszu3

a powiesz mi gdzie ten pływak jest ? Czy chodzi Ci o ten co jest w baku ? ale ten w baku to chyba nie ma nic do rzeczy :))

5. Kapuchon

Chodzi o pływak w gaźniku.

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. szyszu3

Ale gdzie on jest w gaźniku ?

8. KrzysiekP

Szyszu masz w domu sprezone powietrze? Trzeba rozebrac dolna czesc gaznika

Napisano 4 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2176, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. andrzej2310

szyszu3 napisał:

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Jak cieknie z wężyka spustowego to wystarczy dokręcić śrubkę tą przy mocowaniu wężyka.

Honda PCX 125.
    Napisano 4 lata temu, przez andrzej2310, Postów: 315, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. szyszu3

spężarki nie mam, ale chyba pompką też można. Śróbka jest dokręcona.

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Cieknie paliwo z dołu gaźnika: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Wypadek na warszawskim Wilanowie: Motocyklista ciężko ranny

Wypadek na warszawskim Wilanowie: Motocyklista ciężko ranny

14 Sierpień 2015

Seat wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motocyklem Honda w Wilanowie (Warszawa). Ciężko ranny motocyklista został odwieziony do szpitala. Siła uderzenia urwała przednie lagi pechowego jednośladu. Z relacji świadków wynika, iż do wypadku doszło na skutek błędnej oceny odległości przy wykonywaniu lewoskrętu.

Motocykle Wiadomości2 opinii

Wypadek motocyklowy w korku: Otwarte drzwi samochodu początkiem katastrofy

Wypadek motocyklowy w korku: Otwarte drzwi samochodu początkiem katastrofy

12 Lipiec 2016

To wideo z gatunku tych które po prostu trzeba zobaczyć, a oglądając je nie ma możliwość, żebyś nie powiedział/ła na głos: CO ZA AKCJA! W redakcji śmiejemy się już dłuższy czas - teraz czas na was!

Skutery Wideo Zdjęcia0 opinii

Akcja na stacji benzynowej, której byście się nie spodziewali

Akcja na stacji benzynowej, której byście się nie spodziewali

12 Lipiec 2016

Podjeżdżasz spokojnie pod dystrybutor, próbujesz zatankować swój motocykl, a tutaj taka akcja... Ludziom przeszkadza wszystko, każdy i może jeszcze nawet więcej, a agresja drogowa może przybierać całkiem różnorodne formy.

Motocykle Opinie Wideo0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.