Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Cieknie paliwo z dołu gaźnika

Dział: Serwis Dodano 4 lata temu

1. szyszu3

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Ja w korkach nie stoje.
    Napisano 4 lata temu, przez szyszu3, Postów: 837, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. szyszu3

aa i jeszcze przechyliłem skutera i wylałem troche oleju i dolałem nowego.xdd

3. KrzysiekP

Szyszu zawiesil ci sie prawdopodobnie plywak stad wylewanie paliwa

Napisano 4 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2176, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. szyszu3

a powiesz mi gdzie ten pływak jest ? Czy chodzi Ci o ten co jest w baku ? ale ten w baku to chyba nie ma nic do rzeczy :))

5. Kapuchon

Chodzi o pływak w gaźniku.

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. szyszu3

Ale gdzie on jest w gaźniku ?

8. KrzysiekP

Szyszu masz w domu sprezone powietrze? Trzeba rozebrac dolna czesc gaznika

Napisano 4 lata temu, przez KrzysiekP, Postów: 2176, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. andrzej2310

szyszu3 napisał:

Witam.:)) Mam problem, ponieważ ostatnio wymieniałem przewód paliwowy od tej pompki do filtra paliwowego i do gaźnika. Spuszczałem całe paliwo z baku przed tą operacją. A teraz jak kopie to cieknie mi paliwo z pod spodu gaźnika tam jest taki wężyk i z niego cieknie jak jade to chyba też i się dławi i nie chce odpalić, raz odpali przejade sie zgasze go i już nie pali a jak go kopie to paliwo leci i to nawet dużo.. Co robić ?!!

Jak cieknie z wężyka spustowego to wystarczy dokręcić śrubkę tą przy mocowaniu wężyka.

Honda PCX 125.
    Napisano 4 lata temu, przez andrzej2310, Postów: 315, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. szyszu3

spężarki nie mam, ale chyba pompką też można. Śróbka jest dokręcona.

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Cieknie paliwo z dołu gaźnika: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Gaźnik czy wtrysk elektroniczny paliwa: Wady i zalety

Gaźnik czy wtrysk elektroniczny paliwa: Wady i zalety

13 Listopad 2014

W motocyklach wtrysk paliwa na masową skalę zaczęto stosować stosunkowo późno. Chociaż Kawasaki miało swój wtryskowy epizod na początku lat 80 w modelu GPZ1100, temat tego rodzaju zasilania ucichł na prawie 3 dekady.

Motocykle Opinie21 opinii

Piaggio NRG: Mały od wielkiego koncernu

Piaggio NRG: Mały od wielkiego koncernu

05 Listopad 2013

Nie da się ukryć, że wśród sportowych skuterów klasy 50 ccm koncernu Piaggio model NRG nie daje o sobie zapomnieć. Niby taki zwykły skuterek o stylistyce sportowej, a jednak wśród skuterowej braci jest znany jako ten z górnej półki i to nie tylko ze względu na cenę.

Opinie Skutery1 opinia

Ducati Scrambler Sixty2 400:

Ducati Scrambler Sixty2 400: "Powrót do esencji stylu i prostoty"

26 Luty 2016

Ducati Scrambler Sixty2 nawiązuje swoją nazwą do roku 1962, w którym pojawił się pierwszy Scrambler. "Powracamy do esencji stylu i prostoty pod szyldem Ducati"- przyznaje producent, zachęcając do poznania tego motocykla nieco bliżej.

Motocykle Opinie0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.