Cieknące paliwo z gaźnika skuter 2t

Witam mam problem ze swoim skuterem marki Junak 103 2t. Mianowicie cieknie mi paliwo z gaźnika z wężyka, ktory ma za zadania odprowadzać nadmiar paliwa. Paliwo cieknie na postoju ( gdy zgasze silnik to chwilke pocieknie i przestaje ) i w czasie pracujacego silnika. Gdy daje mu gaz do oporu to musze czekać aż skuter namysli sie i powoli rusza. Dodam też, ze nie chodzi równo tylko pierdzi ale to pewnie powoduje zalewanie sie az do silnika.

Rzeczy ktore wymieniłem lub zrobiłem :
- Nowy kranik podcisnieniowy
- Czyszczony i regulowany gaźnik 3 razy (sprawdzałem rownież pływak i iglice)
- Czyszczony filtr powietrza

Gaźnik jest do wymiany czyszczenie już mu nie pomoże

A moge wiedzieć co mu sie stało, ze jest do wymiany ? Bo nie chciałbym kupować gaźnika za 50 zł i zobaczyć, ze to jednak nie gaźnik.

PS: Jaki dobry gaźnik polecacie jakis nie za drogi oprocz dellorto?

klony dellorto, np motoforce, stage6.. albo wal chinola z allegro i pewnie też bedzie dobrze

Ja miałem ostatnio to samo, wymieniłem, gaźnik na klona mikuni vm16 i niby jest ok., chociaż już raz mi się trak przytrafiło, ale to było zaraz po wymianie dyszy to może pływak się nie ustawił dobrze czy coś, ale więcej się już to nie zdarzyło na tym nowym gaźniku więc polecam. Mi się zaczęło tak dziać od wymiany kranika.

Bierz ten: http://allegro.pl/odblok-gaznik-skuter-2t-hurricane-cpi-matrix-fact-i4650670842.html Polecam

Możesz jeszcze go wymoczyć w occie[takim zwykłym] bo korpus jest zarośnięty tylko wcześniej wymontuj gumowe i plastikowe elementy ich w ocet nie wal.

A mozecie mi powiedzieć jak odgiac blaszke od plywaka aby zmniejszyc poziom paliwa ? Jakies zdjecia najlepiej

Po pierwsze jesli ci sie przelewa paliwo ,pływak do wymiany ,byc moze sie zawiesz , zmniejszasz paliwo na iglicy .

masz chłopcze i działaj,pływak jak nie jest dziurawy to nie wymieniaj.blaszkę na fotce podegnij delikatnie w stronę zaworka.
http://skutery.net/?forum=viewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D20199

A tak z ciekawości żeby było mniej paliwa to trzeba ją przygiąć w stronę zaworku czy w stronę pokrywy od gaźnika którą zdemontowaliśmy ?

w stronę○ zaworku.a ciekawość to pierwszy stopień do pieklą:)

Dobra, problem rozwiązany. Odkręcilem zaworek a pod nim było ziarenko piasku i nie domykał. Teraz jeździ tylko przy odpalaniu musze dac manetke na polowe bo nie zapali tak na troche odkreconej. Przed problemem z gaźnikiem bylo ok. Czy to może byc to, ze poprostu mocno sie zalał aż do silnika i musi to przepalic ? Chociaż jezdzilem nim z 2 godzinki