Ciało obce w zbiorniku oleju yamaha bws 2T

Do zbiornika wpadła mi plastikowa rurka od strzykawki o średnicy ok 3-4 mm o długości ok 6-7 cm niestety rurka opadła na dno i nie mogę jej wyciągnąć. Czy mam się nią nie przejmować??? Próbowałem odkręcić zbiornik ale śruby podczas odkręcania się zmieliły. Czy może to coś zepsuć???

Tekiej średnicy rurka przez nic nie przejdzie. A zresztą masz jeszcze filtr oleju. Jedyne co może się stać to możliew zawieszenie się pływaka od poziomu oleju ale i tak pewnie dolewasz do pełna co 400 - 500 km. Ja od dwóch lat jeżdżę zw strzykawką w zbiorniku paliwa i nic się nie dzieje.

przez 2 lata jeszcze tej strzykawki nie rozpuściło ? :D

Nie. Patrzyłem przy okazji ostatnio i jest jak była.


Kisiu1981 napisał:

Nie. Patrzyłem przy okazji ostatnio i jest jak była.

To przez tą strzykawkę tak Ci się sypie skuter. :-D

Nie, ja myśle, że przez czeste przebywanie w Strefie Debilizmu:-)

Kisiu1981 napisał:

Tekiej średnicy rurka przez nic nie przejdzie. A zresztą masz jeszcze filtr oleju. Jedyne co może się stać to możliew zawieszenie się pływaka od poziomu oleju ale i tak pewnie dolewasz do pełna co 400 - 500 km. Ja od dwóch lat jeżdżę zw strzykawką w zbiorniku paliwa i nic się nie dzieje.

Ok dzięki za odpowiedz. Właśnie nie byłem pewny czy w zbiorniku oleju jest jakiś filtr

Dokładnie nie w zbiorniku, a za nim na przewodzie. Przynajmniej u mnie jest więc i u Ciebie być tam powinien.