Chyba kupiłam nie taki skuter….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Chyba kupiłam nie taki skuter….

Tagi: ,

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

Jak w temacie… Znajomi sprzedawali okazyjnie Aeroxa z przebiegiem 260km, bo im stał, mimo, że parę lat miał, i okazuje się, że dla mnie (156cm) za duży! Czy US się przyczepi, jak po miesiącu sprzedam?

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Olanna Olanna.
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Olanna Olanna.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli z zyskiem i powyżej 1000zł to tak

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

Ok, dzięki za info. Nie ma to jak porywy serca…
    Czy mógłbyś mi tak na szybko udzielić informacji, jakiego rzędu procentem będę się musiała podzielić z US przy sprzedaży?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

prosze bardzo, wszystko jest tutaj:
    https://www.google.pl/search?q=podatek+od+sprzedanego+pojazdu&oq=podatek+od+sprzedanego+pijazdu&aqs=chrome.2.69i57j0l3.7375j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

Ok, merci, trudno, frycowe się płaci.

A jaki skuter/motorower dla
    A) kobitka 156cm wzrostu
    B) młody 14 lat na razie 173cm ?

Na takiej jeździe szkolącej na Bemowie jeździłam na pewno na czymś mniejszym, Kymco chyba?

Lecę opychać Aeroxa. Aha, muszę pewnie i tak poczekać na stały dowód rejestracyjny pewnie, na razie mam tymczasowy.

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

A nie lepiej oddać go młodemu skoro jak piszesz ma 173cm?

Zipp Salmo: przebieg 51845km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3249km.
    Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

Trochę za drogi prezent by wyszedł, na urodziny dostał kurs na AM i wystarczy.

Niestety, nie stać mnie na dwa skutery, musi być jeden, jak młody za kilka lat zarobi, to sobie kupi – ja miałam 17 jak robiłam prawko i 18 jak malucha za korepetycje kupiłam, niech się młodzież też uczy przedsiębiorczości. A mamunia też musi jeździć skuterem 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale wiesz o tym że możesz go obniżyć dość łatwo?

Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

Proszę o sprecyzowanie, co to jest „dość łatwo” 🙂

bo pewnie sama tego jednak nie zrobię. Jakieś rady, gdzie i kto pomoże w południowej części Warszawy?

Druga rzecz, w porównaniu do takiego, którym jeździłam doszkalając się, ten, jakby to ujać, bardzo dynamicznie rusza. A ja lubię sobie wolno wystartować, a nie od razu z kopyta. Czy to też można wyregulować?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszystko można wyregulować. tak żeby ruszał z niższych obrotów lub innego przełożenia. Można dłubać sprzęgłem lub wariatorem (rolkami).
    a co do obniżania to z przodu odkręca się śruby mocujące lagi koła i lagi wsuwa się wyżej w półki. z tyłu zmienia się amortyzator na krótszy lub regulowany lub zakłada przedłużkę co odsuwa jego dolne mocowanie do tyłu – wtedy zwiększa się kąt ale też obniża się skuter.

Zdjęcie profilowe Olanna
    Olanna
    Użytkownik

No to pewne, źe sama nie zrobię… Ale juź wiem, co i jak, bardzo dziękuję za info.

I skoro wszystko wiesz, to gdzie znaleźć rozsądny warsztat w południowej części Warszawy?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

akurat na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi

Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: