Chińskie 70 cc co dalej gaźnik seria ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Chińskie 70 cc co dalej gaźnik seria ?

Ten temat zawiera 56 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 57 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czyli coś jest nie tak.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Mi własnię na ciepłym tak idzie na zimnym za nic w świecie. Odpalam go ubieram kask rękawiczki otwieram brame itd. on sobie pyrka co jakis czas mu kilka razy ruszam manetką bo nie lubie dawać od razu na maxa ale gdy sie juz nagrzeje to nie ma że boli ile fabryka dała w przeciwienstwie do 4t ktore mialem 80 cc to ta 50 cc nawet pod górke się rozpedza dodam tyle ze w sam naped włożyłem 500 zł jak nie lepiej. Co jeszcze na pewno wciaga dobre 3,5-3,8 L na 100 Km nie wiem tez przypadkiem czy silnik nie dostaje za duzo oleju bo po 200 km na nowym wydechu widze ze duzo oleju na wylocie sie zbiera i nie wiem czy to dobrze czy zle nie az tyle ze kap[ie ale widac ze jest.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

trochę inne pytanie, sprężyna centralna sprzęgła – „czerwona” – im więcej daje do obrotów tym jest twardsza tak? tylko się upewniam

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie. spręzyna twarda jest twarda z natury a charakterystyka jest raczej liniowa – tzn wstępnie ściśnieta jest tak samo twarda cały czas.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

to na co mam patrzeć żeby kupić najtwardszą? ew. możesz dać linka

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 6 miesiące, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

najlepiej to mieć w ręku i porównać. ale na to szansa jest mała
    znajdż na mielochu wątek o twardościach spręzyn centralnych -pomiary wagą domową robili sami forumowicze ale lepsze to niż nic.
    z innej beczki – twarde sprezyny to są do bardzo mocnych silników – kiedy trzeba bez poslizgu dużo Nm przenosić, strasznie pasek i napęd dostaje po garbie

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

no właśnie obecnie pasek mi się non stop ślizga i wali gumą, silnik ma moc taką, że nawet rozrusznik ma czasami problemy z ruszaniem tłoka przez dużą kompresję. kupię na start jakąś czerwoną, może wystarczy

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Hebo czerwona 90% lub Stage6 STRONG ja mam tą stronga i rolki 5g

Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Dobra cylinder doszedł. I tak tłok ma dwa ząbki pierścienie mam 2 dwóch woreczkach 1 x 2 pierścienie i 1 sprężynka drugi to samo. Czyli zakładam dwa pierścienie i jedną sprężynkę pod pierścień tak ? tylko pod który górny czy dolny pierścień ?

Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Zrobione ale jest ku… moc 🙂 okazało się że gaźnik seria nie znam nazwy ale made in japan było wybite i o dziwo nie 12 mm a 16 mm gardziele dysza seria była 68 dałem 90 zero regulacji idzie jak pocisk.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 57 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie