chiński skuter HAOTIAN problem z iskrą

Witam taka jak w temacie posiadam problem z chińskim skuterem marki HAOTIAN 4t chodzi mi o to że brak iskry jest nowa świeca cewka zapłonowa i nowy akumulator skuter stał 2 lata nie jeżdżony proszę o pomoc co może być nie tak jestem zielony w tym temacie :D

może być syf na którymś 'styku' np kostka modułu lub moduł do dupy,brak masy bo zaśniedziała,czujnik w stopce bocznej rozłoączony itd itp

Tak czujnik od stopki rozłączony syki czyściłem wczoraj przez 3h moduł jest nowy już nie mam pojęcia co może być aa i mam do wymiany warjator ale och chyba nic nie ma wspólnego z iskra

A mostek po zdjęciu czujnika zrobiłeś

tak ja wyciągnąłem cały czujnik ze skutera został zdemontowany i dalej nie ma iskry

czyli w kostce gdzie był wpiety połączyłes masy?zostaje stator i stacyjka do sprawdzenia

Tak wszystkie kable są podpięta kostki są poczyszczone itp immobilizer też jest rozbrojony stacyjka jest sprawna spawdzałem na innej i ten sam efekt ale nie sprawdzałem magneto i iskrownika

Miernik w łapke i się dowiesz

oki dzięki i tak zrobię

sprawdziłem iskrownik walnięty kupiłem nowy podłączyłem i dalej nie ma iskry

czyli nie tylko - szukaj dalej

sprawdziłem już wszytko co mogłem każda kostka ma dostaje napięcie kable całe nie mam już pomysłu