Chińczyk z tarczą

Witajcie :D

Jak wspominałem, wybór padł na najniższą klasę. Zastanawiam się nad Torosem F16 albo el Diablo. Jest jeszcze Router Bassa, ale on mnie nie przekonuje. To mimo wszystko te same skutery....

Te same skutery. Czy właśnie nie znacie tych samych skuterów, ale z tarczą z przodu? Przepraszam, ale bęben mnie nie przekonał. Kiedyś były Zipp Basic, Inca Sprint i Kingway Coliber, ale żadnego już nie produkują. A z tej klasy to używane w ogóle się nie opłacają. A nie chcę też droższego :)

Oczywiście, jak trzeba będzie, to wezmę Torosa, ale gdyby co, to wolę tarczę z przodu. Dzięki :)

Pozdrawiam,
Maciek

w karfurze są chyba jeszcze jakieś skutery xyz - te same co F16 z tarczą z przodu za 1600 zł

W Częstochowie nie ma Carrefoura, musiałbym jechać do Bytomia :(

Nic o nich nie ma w necie - podejrzane. Muszę przemyśleć :)

Dzięki.

Bębny możesz sobie podkręcić. Jeżdżę Torosem jak kolega Izdebski i jestem zadowolony. Jeżeli się uprzesz to możesz kupić Rometa 727 ale myślę że to strata kasy , bo zapłacisz prawie 1000 zł więcej .Dopłacasz właściwie za tarczę z przodu :-)

P.S- Do Torosa można wstawić tarczę. Nie raz już takie coś widziałem.

Ja mam tarczę i dzięki temu mogę sobie piszczeć przednią oponą, na bębnie też tak zrobisz ?

bez problemu. Przy dobrze wyregulowanym bębnie można go zablokować.

Nie chcę go blokować ani hamować przez 100 m z 20 km/h :D

A czy stracę gwarancję, jeśli wstawię mu tarczę? Czy dużo z tym problemów?

nieopłacalna operacja takie wstawianie tarczy do skutera z bębnami, lepiej kupić od razu z takim hamulcem.

Nie stracisz gwarancji , jeżeli przeprowadzisz taką operację w autoryzowanym serwisie tego skutera. Nie wiem ile to będzie kosztować , ale myślę że nie powinno to być strasznie drogie ze względu na to że części do chinoli są tanie.

Dobrze wyregulowany bęben nigdy ni jest zły a jak Ci będzie blokował koło"przednie oczywiście"to kiedyś zaliczysz glebe .Z resztą każdy kiedyś musi zaliczy,pytanie kiedy?

glebe to już bardzo dawno temu zaliczyłem przy 70km/h to już wiem kiedy mogę hamować na przód ;) - bęben jest gorszy przynajmniej u mnie , wystarczyło że skuter stał przez zimę na dworzu i okładziny chyba się popsuły tzn wyślizgały się jakoś a tarcza daje rade choć klocki do wymiany bo trzęsie kierownicą podczas hamowania i tak tarcze są lepsze