chce poznać opinie o zipie pro 50

zip pro 50 co myślicie o tym motorze bo dopiero zaczynam przygode z motorami i jeszcze się nieznam a zip mi się bardzo spodobał ale niewiem czy to dobry wybór a może lepiej wybrać coś innego więc prosze o opinie

Po pierwsze to nie jest motor -.- , jak już to motocykl, ale to też nie to. Po drugie to chińczyk. A po trzecie to słyszałem że plastiki są bardzo drogie, wić w razie jakiegoś drobnego wypadku,troche cie to wyniesie.
Podsumowując, wygląd ma fajny, ale słabe wnętrze.

No, szkoda na to kasy wydawać. Za te pieniądze można coś dużo lepszego kupić. Napisz ile masz pieniędzy, czy jesteś wysoki, czy niski itd. To jest potrzebne, przy kupnie skutera.

Piotrek, ja też jestem uczulony na słowo motor ;D

I tak w ogóle to chodzi Ci o to żeby był to motorower (czyli manual) czy o to żeby miał wygląd motocykla?

Tak na marginesie to ci jeżdżący motocyklami śmieją sie z tych którzy jeżdżą czymś w stylu tego zippa ;p

Piotrekacm napisał:

Tak na marginesie to ci jeżdżący motocyklami śmieją sie z tych którzy jeżdżą czymś w stylu tego zippa ;p

A dziwisz się ? :D Zobacz pod plastiki jaki tyci silniczek w porównaniu do całej budy :D I do tego pierdzi jak kosiarka...

nie jestem zbyt wysoki mam ze 155cm wzrostu i mam do wydania około 4000zł a chce mieć coś z manualem i nie zadużego bo jak wcześniej napisałem nie jestem wysoki a zip mi się spodobał a i chodzi mi oto żeby miał małą pojemność i rzeby się niepsuł bo składam od paru lat i pierwsze kupiłem kłada 110-tke ale już jest na mnie zamały a szukam czegoś żeby jeżdzić do szkoły i dla zabawy

ps gdybyście mogli przyślijcie mi coś podobnego co napisałem

mara999 napisał:

nie jestem zbyt wysoki mam ze 155cm wzrostu i mam do wydania około 4000zł a chce mieć coś z manualem i nie zadużego bo jak wcześniej napisałem nie jestem wysoki a zip mi się spodobał a i chodzi mi oto żeby miał małą pojemność i rzeby się niepsuł bo składam od paru lat i pierwsze kupiłem kłada 110-tke ale już jest na mnie zamały a szukam czegoś żeby jeżdzić do szkoły i dla zabawy
ps gdybyście mogli przyślijcie mi coś podobnego co napisałem

Już nie mówię o tym żebyś pisał chociaż trochę poprawnie w tym naszym języku a o tym że zipp=chinol=wielka loteria=albo będzie stał 90% swojego żywotu w naprawie albo pochodzi aż do pewnego czasu że się wszystko rozleci i nie będzie co naprawiać. Na taki wzrost z manuala najlepszy jakiś chopper

Nie ma choppera 50cc w miarę dobrego, więc odpada ;P Bo ten Kingway Chopper to straszny syf według mnie.

Markowego chyba 50cc nie ma jedynie stara Aprilla FB którą chyba z 10 lat nie produkują, ewn. może Junak 901?

Ryglos napisał:

Nie ma choppera 50cc w miarę dobrego, więc odpada ;P Bo ten Kingway Chopper to straszny syf według mnie.

Kolega ma tego kingwaya i rzeczywiście straszny syf cały czas coś nie tak... Ale wymienił cylinder itp. i nieźle mu leci ;)

U mnie jeden ma Benzer Chopper a drugi kingwaya i ten benzer jest mniej awaryjny i lepiej leci, choć wiadome to chińczyki więc loteria, i one wszystkie mają wadę fabryczna, bo trzeba im z tyłu wymieniać zębatkę na mniejszą bo na 4-biegu nie da rady kręcić do maxymalnych obrotów

Ryglos, ten tyci silniczek jeździ szybciej niż twój skuter :)

Bardzo ciekawe... Kto Ci to powiedział? Nawet jeśli wyciąga, chociaż pewnie licznik mnoży sobie z 2x prędkość to dalej jest syf ;) Na pewno szybciej się rozleci...

Fakt,kingway lepszy ;) bo mialem okazję przejechać się swoim skuterem za znajomym na zippie i wcale łatwo nie mialem żeby go dogonić, licznik działa prawidłowo mogę cię zapewnić.

Jedyny+ tego zippa to to że wyświetla mu się aktualny wrzucony bieg ;d

Dasik287 napisał:

Fakt,kingway lepszy ;) bo mialem okazję przejechać się swoim skuterem za znajomym na zippie i wcale łatwo nie mialem żeby go dogonić, licznik działa prawidłowo mogę cię zapewnić.

A Ty dalej swoje... Przecież ja nie pisałem o zippie, tylko kolega się pytał o chopperka 50cc. A Ty mi, że lepszy... Ten chopper od kingwaya syfiasty jest i tyle.

u mnie w Warszawie facet ma Chopera Kingwaya czarnego ma przebieg chyba 30tys i jezdzi dalej ale mówił ,ze musiał duzo powymieniac w nim.