Ceny skuterów na wiosnę

Witam serdecznie,
mam zamiar na wiosnę kupić mój pierwszy skuter. Zastanawiam się na Peugeotem Kisbee. W salonie znalazłem kilka okazji cenowych z poprzedniego rocznika. Czy macie w tym zakresie jakieś doświadczenia czy można się spodziewać dalszych obniżek np na początku kolejnego kwartału - czy jest tu jakaś prawidłowość?
Jak wspomniałem będzie to mój pierwszy skuter, może moglibyście polecić mi dodatkowo jakąś alternatywę. Zakładam raczej zakup czegoś nowego, zależy mi na bezawaryjności i łatwym dostępie do ewentualnego serwisu gwarancyjnego.
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam
ToTo

PS moją skuterową przygodę dokumentuję na superskuter.blogspot.com

Teraz właściwie zaczyna się sezon.Nie oczekuj że do jesieni skutery stanieją,jak już to pewnie po sezonie.Nie sądzę aby latem było taniej,będziesz czekał i połowa sezonu Ci ucieknie.Zawsze możesz coś utargować,nigdy nie jest tak że skuter sprzedaje się za cenę która jest wystawiona.Peugeot Kisbee to Chińska produkcja z logiem lwa.Jest dość dobrze poskładany i użyte materiały są dość dobrej jakości.Piszę /"dość"/abyś nie oczekiwał jakości Yamahy :).Lepszą alternatywą będzie dla Ciebie jakiś skuter Kymco,poszukaj w sieci Kymco Agility RS,powinien Ci się spodobać,i co ważne jest tańszy od Peugeota.

Jeżeli masz pieniądze i chcesz kupić, to kupuj od razu. Po co Ci skuter po sezonie? Kupisz, przesiedzi kolejną zime i bedziesz jeździł za rok na wiosnę? Cenowo nie będzie aż tak dużych różnic.