budowa motocykla

hej mam pytanie ile by mnie wyniosła budowa motocykla od początku tak by był wyjątkowy tylko czy da się go zarejestrować i co potrzebne jakieś faktury czy co bo ramy to kupię w necie i faktura by była czy to wystarczy

na pewno drożej niż nowy. a potem to zależy- czy nowe części czy stare. czy stare dobre czy stare do renowacji. czy sam czy komuś zlecisz, czy w miesiąc czy w 3 lata.
Silnik kupisz czy budujesz. Części standardowe czy np chromowane, miedziowane lub szyte ręcznie... zależy z czego szyte..
jest milion zmiennych.
Pytanie czy to ma być motor nowoczesny czy zabytkowy, jako co go chcesz rejestrować, jaki będzie zakres modyfikacji. Czy kombinujesz z motocyklem na wypasie czy też masz wrażenie (mylne) że zamiast kupić to taniej sobie zbudujesz to samo.. itd

Czyli jak ze spalaniem (spali ile wlejesz). Tu też, kosztował będzie tyle, ile postanowisz włożyć, a nawet trochę więcej.
Z tego co czytałem w necie, może być spory kłopot z zarejestrowaniem SAMa w naszym kraju.

SAM-a tak. Ale skoro kupi rame to może go rejestrować jako pojazd z którego jest rama. O ile uzyska odpowiednią opinie.

Ale wnosząc z poprzednich postów to tylko taki świetny ^wakacyjny pomysł^.