BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 8,995 odpowiedzi, ma 55 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 10 postów - 5,981 przez 5,990 (z 8,996 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

opony z 2003 na sprzęcie do wypożyczania? nieźle.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe pawelecm
    pawelecm
    Użytkownik

Jak oblatasz yamaszkę to zapodaj coś z silnikiem 300 kymco. Może j300? Podobno dużo jest zarejestrowanych demówek j-300 i można wyrwać w dobrej cenie. W zeszłym roku przysiadałem się do downtowna i j-300 i byłem zdecydowany na j-300 ze względu na lepsze wykończenie i wygodniejszą kanapę….do czasu promocji na Peopla. Z tego co pamiętam kanapa w j-300 jest dość nisko i może nie będziesz musiał na światłach stać na paluszkach 🙂
    Co do pojemności skutera do miasta to czytałem ostatnio wywiad z gościem z Warszawy, co żyje z tego, że robi fotorelację z każdego zdarzenia w tym mieście. Wypadki, eventy i wszystkie ciekawe warte opisania zdarzenia, znaczy dziennikarzem jest i musi dotrzeć bardzo szybko na miejsce, gdzie otrzymuje cynk, że coś się dzieje. Nie pamiętam nazwiska, ale facet jest znany i ma duże doświadczenie z motocyklami. Oczywiście jeździ skuterem, dokładnie Kymco exciting 500, ale wspominał, że mógłby zamienić na 300 i w zupełności by wystarczyło.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Na kymco Downtownie siedziałem – bardzo wygodny – ale jakoś mi nie bardzo pasuje (to już gust, nie poradzisz), a J300 to to samo (w zasadzie), tylko nieco drożej. Dzięki Panowie, jeszcze jedna mała przymiarka i zobaczymy 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

No taki by ci pasował jak nic
    http://olx.pl/oferta/honda-varadero-xl-1000-v-CID5-IDbwZdx.html#efecc39016
    no tylko te nóżki za krótkie [obcasy czy coś wykombinować:D]

pawelecm
    Użytkownik

A siedziałeś na j-300? Technicznie wiadomo, że ta sama fabryka, ale:
    -inny design
    -inna kanapa
    -inna pozycja i miejsce na nogi
    – ładniejszy
    – lepszej jakości kokpit i plastiki.
    Jak bym nie wiedział, że to bliźniaki, to bym się zarzekał, że to 2 różne skutery.
    Jeśli nie przymierzałeś fizycznie do j-300 to zrób to, żeby potwierdzić lub obalić swoje podejrzenia.
    Jak bym miał wybór między downtownem a j-300 brał bym tego drugiego i to nie ze względu na nazwę nawet uwzględniając różnicę w cenie.
    Moje pogląd potwierdził kolega, z którym oglądałem i przymierzałem te 2 skutery – j-300 jest bardziej przekonujący. Zdecydowanie.
    Kolega wręcz nie wierzył, że to technicznie to samo – musiałem pokazać mu tabliczkę 🙂

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Będę w szpilkach jeździł – od żony pożyczę – trudno 🙂
    *
    Mówiłem, że muszę sprawdzić jeszcze jedną rzecz. Była to przymiarka do MaxSyma.
    Jest piękny (czarny mat), mega wygodny (siedzisko, pozycja) i… stanowczo za duży (bryła, bo wymiary pod kierownika akuracik -jak zwykle). Nie widzę się między samochodami na tym kolosie. Może za klika lat, jak nabiorę wprawy i pewności siebie.
    *
    Dobra Panowie, zamykam dyskusję na temat moich zakupów jednym słowem: KUPIONY.
    SYM GTS 300i biały.
    Chciałem szary mat, ale 300 dostępna jest tylko biała albo czarna.
    Czarny połysk mi się na skuterze nie podobał, więc będzie biały – jak kask… Tak Paci, wiem… :-)))

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

No i gitara,będziesz wyglądał jak bąk na kobyle:D:D nie jaja se robię,śliczny jest nie to co kymco:D a kolor jak kolor Pedalski i tyle ale masz plus za starania o szary mat:)

pawelecm
    Użytkownik

I z nastaniem 400-setnej strony przyszła decyzja! Jednym słowem Gratulacje!
    „Będzie Pan zadowolony” 🙂

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dzięki Panowie 🙂
    Patrz, nawet nie zauważyłem – faktycznie równo 400 :-)))

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

poka poka

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 10 postów - 5,981 przez 5,990 (z 8,996 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie