Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dział: OFFtopic Dodano 1 rok temu

1. Zulus

Mnie niestety z Żuków, to kręcą takie: https://www.youtube.com/watch?v=YAyzSp4Kmt0
    Żeby móc do gospodarstwa dojechać :-))))

Napisano 1 tydzień temu, przez Zulus, Postów: 4664, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Wombat

jak ma się ziemie to się i bryka :)

SYM GTS 125 4T '08 prawie seria z małymi dodatkami
    ... jestem jak Xenon - iluminuje..eliminuje..
    Napisano 1 tydzień temu, przez Wombat, Postów: 10875, Skuterowo.com Link do wypowiedzi

3. bea555

Druid napisał:

Te raki, to inspirujący pomysł... ;)))))

Nieprawdaż? ;)))
    Kilka razy zdarzyło mi się ^wyślizgnąć^ z podporządkowanej na główną o te parę centymetrów za daleko...;) - awaryjne dohamowanie nic nie dało, buty za śliskie;) , a tak zakładasz taki wynalazek ...et voilà! - hamowanie ^nożne^ doskonałe;)))))

http://armyzone.pl/product.php?id_product=79

Jeszcze nie testowałam, ale kto wie...?;)))
    A jutro zamierzam ruszyć tradycyjnie , bez raków, wreeeszcie ma być +1:)))

Napisano 1 tydzień temu, przez bea555, Postów: 351, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. eadem

Jeee, odpuszczą rygle :D

Napisano 1 tydzień temu, przez eadem, Postów: 2177, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. bea555

i... rollgazy;)))))

Napisano 1 tydzień temu, przez bea555, Postów: 351, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

7. Zulus

Zamiast raków na jutro to:

Napisano 1 tydzień temu, przez Zulus, Postów: 4664, Użytkownik Link do wypowiedzi

8. eadem

raczej to

Napisano 1 tydzień temu, przez eadem, Postów: 2177, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. Druid

Się tak bea nie wyrywaj nadmiernie. +1C przy tak wymrożonym podłożu, to gwarancja uroczej ślizgawki. Nawet raki mogą nie pomóc. Zachowaj skrajną ostrożność... Wróg może być niewidoczny... :)))))
    +++
    Zrobiłem dzisiaj tak z 60km po mieście i nieco mnie przechłodziło...Tak mi wyszło, że przy 90km/h odczuwalna temperatura powinna zbliżać się do -30C... :((((((((

---------------------------------------------------
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Napisano 1 tydzień temu, przez Druid, Postów: 2850, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. Zulus

Trenuj, Druidzie, trenuj, ćwicz umysł i ciało. Wkrótce mogą wrócić kibitki, będzie jak znalazł... :-(((

11. eadem

Zamiast Ghost Rider będzie Frost Rider.

12. bea555

Druid, ty mnie wykończysz! Chcesz mi powiedzieć , że śmigałeś dzisiaj 90km/h ?! W takie warunki?! Kamikaze!!!!

Druid napisał:

Zachowaj skrajną ostrożność... Wróg może być niewidoczny... :)))))

I kto to mówi?! ;)

I tak Ci tego winka domowej roboty nie odpuszczę, więc się lepiej nigdzie stąd nie wybieraj!!! ;)

13. Druid

Na liczniku była 100-wa, więc myślę, że z 90 to było, ale na Wisłostradzie na Bielanach, więc spokojnie... Sama wiesz, że problem jest na zakrętach, a nie na prostej... :)))))))
    Zdumiał mnie mercedes, który jechał za mną jakieś 3 km, kompletnie bez żadnych świateł... To dopiero był Ghost Rider... :)))))
    +++
    Frost Rider... hmmm... niezłe... Swoją drogą, na zimę powinno się doczepiać wózek boczny do motocykla i byłoby po kłopocie... :)))))))

Napisano 1 tydzień temu, przez Druid, Postów: 2850, Użytkownik Link do wypowiedzi

14. eadem

Jakbym miał możliwość posiadania w kolekcji motocykla z wózkiem, to chętnie bym z niego korzystał :)

15. bea555

Druid napisał:

Na liczniku była 100-wa, więc myślę, że z 90 to było, ale na Wisłostradzie na Bielanach, więc spokojnie...

Ja Ci zaraz dam: SPOKOJNIE (!) to popamiętasz!!!! ;)))
    Wisłostrada... > ^ autostrada ^ ... > Highway to Hell ?!
    Wólkę mijasz po drodze? Aż tak Ci się spieszy... ?! :/

16. Zulus

Druid szaleńcem nie jest, prawdopodobnie dostosował prędkość do pozostałych uczestników ruchu. Jechać znacznie wolniej niż reszta, to też dodatkowe punkty ryzyka, sama to wiesz doskonałe :-(((

Odpowiedz »

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

07 Grudzień 2010

Jeszcze parę lat temu, przed boomem w Polsce synonimem słowa skuter była Vespa. Niemal tylko i wyłącznie. Dziś nadal jest to jeden z najpopularniejszych miejskich jednośladów. Dlaczego?

Opinie6 opinii

Zipp GP500: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Zipp GP500: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

06 Luty 2015

Uniwersalny jednoślad o dosyć dużych rozmiarach, ale nie takich, by patrząc na niego stwierdzić, że to maxi-skuter. Fajny wybór dla osób lubiących podróżować z pasażerem. Kanapa jak najbardziej pozwala na podróż we dwójkę...

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Ile się teraz czeka na egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD?

Ile się teraz czeka na egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD?

13 Sierpień 2014

Jak donosi dzisiejsza "Rzeczpospolita" Polacy bardzo niechętnie robią prawo jazdy, zwłaszcza kategorii A oraz B. Złota era WORDów chyba powoli się kończy. Tylko 18 placówek poprawiło swoją kondycję finansową. Pozostałe balansują na granicy. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba już czekać na egzaminy.

Motocykle Motorowery Wiadomości2 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.