BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 8,995 odpowiedzi, ma 55 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 5,671 przez 5,680 (z 8,996 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Po długiej walce i ciężkiej pracy uporalim się z pankracyM:)
    O to taki to Panie Łysy:)
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-125-na-kat-b-CID5-IDdHDup.html
    wszystkie 3 dzisiaj szorowałem,szit ku..a panie kto je tak zas,.ł to niiewiem:)

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Bardzo fajny sprzęcik 🙂
    *
    A ja byłem posiedzieć na SYMie. Posiedziałem, jest naprawdę fajnie. Wszystko pasuje na mój rozmiar (no może zawieszenie będzie jęczeć) :-)))
    No to na placu boju zostały dwa: SYM GTS 300 i honda NSS300 Forza. Rozmiary praktycznie identyczne (Forza ma niżej kanapę). Przy podobnej cenie (18K SYM, 19,9K Forza z 2014) prowadzi honda dodatkowo przez zaoferowaną opcję odkupu Murzyniastego. Ale… SYM ma ofertę z zeszłego roku za 16,1K i nie będzie trzeba do niego dokupić szyby (bo Forza praktycznie jej nie ma). No i na hondzie nie da się usiąść, bo nie ma jej w Warszawie żaden sprzedający… Hmmm… HELP? Ciekawe, czy w SYMie trzeba będzie też oryginalne kapcie pogonić, cholera, zapomniałem popatrzeć co ma obute, ale obstawiam lokalny azjatycki wyrób 🙁
    *
    KOCYK! Testuję wreszcie, bo przed świętami to takie mało co było. To jest Z…A…J..E..F…A…J…N…Y pomysł! Przy zimnym, wiadomo, ale też przy takim syfie jak dziś – też super sprawa. Zakładam swoje zwykłe jeansy (z ochraniaczami na kolana, ale bez żadnego dodatkowego ocieplacza) i jest luz. Cieplutko i sucho. Skuter będzie miał koc na 100% :-))))))))))))

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a siakieś grzane manety, grzane zydle? są? są w opcji?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Pewnie sobie można dokupić (manetki). Honda ma w akcesoriach, a w SYMie nie sprawdzałem, ale jak nie ma, to można dokupić jakieś uniwersalne (zapewne). Ale to mnie najmniej w sumie interesuje. Jadę krótko, z ciepłego do ciepłego (oba suche).
    Macie jakąś swoją opinię, dlaczego honda nie, albo dlaczego SYM nie…? Poza tym, że na hondzie nie usiądę, bo jej nie ma… 🙁

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Ja mam ale za,w hondzie odkupią hyo a tak sie bedziesz bujał.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

No właśnie…

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

i to moim zdaniem jest wystarczający powód a nawet 9000 powodów:)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a za ile odkupią?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

8K, doliczając opony, szybę i kufer, to całe 50% wartości (po pół roku używania) 🙁
    Czyli 8000 powodów…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale też szału z tym odkupem nie ma.

Oglądasz 10 postów - 5,671 przez 5,680 (z 8,996 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie