BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,037 odpowiedzi, ma 59 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 10 godzin, 59 minut temu.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 9,038 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Druid znajdź tam podgórze
    https://www.google.pl/maps/place/D%C4%85bie/@52.0646246,18.8272847,12z/data=!4m2!3m1!1s0x471b0e29cdaa7aed:0x92b9d092c9d4151
    tak serwisuje,naprawiam,maluję itd pracuję od 15roku życia w wielu zawodach więc się dużo zdążyłem nauczyć:)

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, sorki Paci, no myślałem, że nieco bliżej… Fakt… Tam to nie tyle wrony zawracają, co przelatują nad głową na zimowanie…
    To powiem Ci, że twardziel jesteś… Szacun…
    +++
    Ps. Luknąłem z satelyty, to ładnie tam masz…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Fakt, ładnie (wygląda, laski i jeziora nawet -stawy?), do pracy przesrane – środek niczego.
    To moje marzenie, ale problem ten sam – jak się tam utrzymać…
    Daleko holender, 170km, na serwis dojechać to raczej przesada, ale już naprawy jakieś poważniejsze mogą mieć sens…?

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Zaj…. dziki,sarny i inne stworzenia a w sezonie grzybki pod domem ale jak się niema co się lubi to się lubi co się ma.do najbliższej pracy 60km a do motoryzacyjnego[części do moto] 30km bez prawka super szczególnie w zimie.
    arasz74 fajnie stawy jeziora a gryzły cię kiedyś komary????w lecie wyglądają jak mgła,z d..y sito:D

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No to tu Ci szczerze współczuję… Chmara komarów to przykre zjawisko… Chociaż… W ubiegłym roku tak pod wieczór wjechałem w chmarę czegoś, co nie wiem czym było… jakimś życiem, które wyroiło się na jeden wieczór, jak jakieś ćmy było… efekt masakryczny… po kilkunastu sekundach nie widziałem nic, a po ostrym hamowaniu i zdjęciu kasku, wyglądał jakby coś na niego nasrało żółto-zielonym gównem. Zjawisko występowało lokalnie, na odcinku 200m drogi…
    Wrażenia z czyszczenia – bezcenne…

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Fajną przygodę z komarami przeżyłem kilka lat temu w Palmirach (niedaleko Druid). Cmentarz (muzeum) było w remoncie (przebudowie chyba), nie wiedziałem, podjechaliśmy z żoną na spacer, zachciało mi się sikać. Wyskoczyłem z wózka do lasu, rozporek w dół, zaczynam sobie lać, a tu jak mnie coś dopadło… pierwszy raz w życiu ganiałem między drzewami z interesem na wierzchu, takie stada latały. Jacyśludzie na rowerach śmigneli obok w pelerynach po dach zapiętych (lato) i tylko ze śmiechem do mnie rzucili:Co, gryzą, nie?
    Masakra i obciach.
    *
    Wróciliśmy z kina. Birdman godny polecenia, taki amerykański Dzień Świra trochę.
    Galeria dla Młotów – jak zwykle, nie polecam, wydostać się stamtąd przez te parkomaty… ni cholery to nie działa, ciągle się zawiesza i psuje.
    Już poprzednio wychodziliśmy jakoś po 22:00, a trzy piętra w dół w korku ponad 20 minut.
    System mają jakiś bardzo drogi chyba, że tak świetnie działa.

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Ja to raczej tak umiarkowanie do kina ciągnę… Już kobita częściej i to ona mnie ciągnie… A ja wolę wygodnie w fotelu, przed telewizorkiem. Film zawsze można zatrzymać… siusiu zrobić… herbatkę lub drineczka…
    No a jeżeli już, to Arkadija, bądź tarasy ze złota… I obowiązkowo skuterkiem… wyjazd błyskawiczny… przejazd też… no, ale to raczej jak się cieplej zrobi, bo przebierać się nie będę…
    +++
    Te okolice Palmir to są dość słynne z tych żarłocznych komarów… Szczerze mówiąc uwielbiam las, ale w porze rojenia się komarów, trzymam się od niego z daleka…
    +++
    Mamy działkę na Mazurach i stary nieduży domek… Zamieszkały w nim nietoperze i problem komarów zniknął prawie bez śladu. Ich ilość jest symboliczna, bo nietoperze są niezwykle żarłoczne i zawzięte na komary. Jak będziesz projektował chałupę to pomyśl o tym… To najlepszy patent na komary… i jaki ekologiczny…

—————————————————
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Jak się wam seryjne opony spisują-spisywały w kymczakach?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Paci, błagam… w sumie wszystkiego 300km zrobię do dziś z emerycką werwą w rozpędzaniu, hamowaniu i pokonywaniu zakrętów. Co ja Ci mogę powiedzieć… że są super, bo się jeszcze nie zabiłem? Słaby test 🙂
    Mam nadzieję, że są lepsze niż fabryczny montaż w moim i30… no to była poruta. Kumho solus hk luk kh 20 coś… Tylko na suche i ciepłe. Każde ruszenie ostre – pisk. Prawie każde hamowanie – abs. Nie daj Bóg wilgotno, mokro jeszcze jak cię mogę. Opony idealne do kręcenia filmów o pościgach, nie trzeba efektów specjalnych. Zupełnie jak kiedyś te ddrowskie z wartburgów i trabantów… pneumatik?
    Abs się uspokoił dopiero na zimówkach, jakby go wycieli, hulał całe lato, zimą diabli wzięli 🙂

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Druid napisał:

Mamy działkę na Mazurach i stary nieduży domek… Zamieszkały w nim nietoperze i problem komarów zniknął prawie bez śladu. Ich ilość jest symboliczna, bo nietoperze są niezwykle żarłoczne i zawzięte na komary. Jak będziesz projektował chałupę to pomyśl o tym… To najlepszy patent na komary… i jaki ekologiczny…

Analogicznie jest z ważkami, bardzo fajne owady.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 9,038 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie