BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic BREDNIE ARASZA74 (pe)PEGI 42

Ten temat zawiera 9,037 odpowiedzi, ma 59 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 12 godzin, 24 minut temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 9,038 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Śliczne maleństwo 🙂
    Mam sentyment do wszystkich staroci, szacunek olbrzymi do ludzi, którzy potrafią nadać takiemu szmelcowi błysk wyglądu fabrycznego i do tego tak utrzymać. Zawsze na ulicy uwagę moją przykuje znacznie prędzej i na dłużej skarpeta pocerowana, fiacisz wymuskany, komar na pedały, stara honda, junak, niż najnowszy ścigacz, porche nowe całe. Jakoś nie robi na mnie wrażenia żadna kasa, ale praca włożona olbrzymia i serducho w grata jak najbardziej. Widać miłość do sprzęta włożoną w takim cudaku.
    Szacun wielki PACI, rośniesz wciąż w mych oczach 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To nie tylko pasja [to taka robota :D]

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

To Ty szczęśliwiec jesteś Paci… Większość ludzi przeżywa całe swoje życie i ich praca nie staje się ich pasją…
    Dlatego zresztą tylu frustratów na świecie…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Fakt. Ale trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto za to będzie przyzwoicie płacił 🙂
    Ja swoją pracę lubię, czasem nawet bardzo, poświęcam jej wiele czasu (zbyt wiele), ale do mojej pasji raczej jej daleko – czasem blisko szewskiej. Relaksuję się wtedy wkopując u siebie na wsi słupki betonowe. Mam do ogrodzenia placyk (2 hektary), kupiłem słupków na połowę i powoli sobie kopię. 1/3 w sezonie ogrodziłem, relaks niesamowity, grzebię sobie łopatką, patrzę w dal na widoki piękne, piwko pociągam i luzik totalny. Oczywiście się cieszę, że nie zarabiam TĄ pasją na życie, bo przy moim tempie z głodu już bym zdychał, ale to wciąż pasja 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Druid napisał:

To Ty szczęśliwiec jesteś Paci… Większość ludzi przeżywa całe swoje życie i ich praca nie staje się ich pasją…
    Dlatego zresztą tylu frustratów na świecie…

Ale nie bardzo da się zarobić więc trochę handluję i tyrom też jako hydraulik,robię remonty,łazienki,docieplenia itd co się trafi bo na tym zadupiu gdzie teraz mieszkam gdzie nawet gawrony nie dolatują i krowy na racicach gwizdają i suki tyłkiem na asfalcie hamują trzeba sobie jakoś radzić:) blisko natury 200m do lasu:) a 250 do dzików:D

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale zasadnioczo, serwisem się zajmujesz? Chcesz zajmować, si, tylko z klientami cienko?
    Daleko mam do Ciebie (nie licząc mostu do objechania w którąkolwiek stronę)?

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

No, niby tak, ale popatrz ilu ludzi w koło nawet nie wie co chciałoby robić i co im sprawia przyjemność (oprócz TV)…
    Dałeś w sumie dobry przykład… U Pacie’go to jest (chyba) niedobór pasji… U Ciebie… cholera za dużo tych słupków…
    Tak sobie pomyślałem dzisiaj, rzucając okiem na https://mapa.targeo.pl/korki ,że jakby Paci się ustawił z takimi cackami, jak pokazał – na poboczu tych porannych korków przy Siekierkowskim, albo Poniatowskiego – to po kilku dniach ludzie by zaczęli pękać… Ten remont może i do dwóch lat potrwać… 😀
    Ps. A cóż to za malownicza okolica Paci?

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam odwyk od TV, z żoną wywaliliśmy telewizor z domu – nie tyle wywaliliśmy, co się nie załapał na przeprowadzkę do nowego mieszkania – trzeci rok w zaparte idziemy, do kina co środę – proszę bardzo, taniej – ale w TV syfy same, czas zmarnowany, nerwy w strzępach po wiadomościach, a tak książek na półkach sporo i z Wami można pogadać 🙂
    *
    P.S.
    Słupków nigdy nie jest za dużo, mam czas, przed emeryturą zdążę, jeśli doczekam, a jak nie doczekam, to po co mi gotowe ogrodzenie? 🙂
    To tylko na sarny i króliki, żeby nie wycinały tego, co wsadzamy sobie. Ni cholery nic nie rośnie, wszystko przy ziemi podgryzione, podcięte. Tym zarazom pasuje wszystko co wsadzimy, a nic z tego co dziko rośnie. Kochane zwierzaczki, odstrzelić im kufer 🙂

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Jak tak dalej będą odsuwali wiek emerytalny, to może i siatkę jeszcze naciągniesz… 😀
    BTW też mam działkę w leśnej okolicy i dopiero ogrodzenie z desek (nieprzejrzyste) o wysokości 2m zatrzymało co skoczniejsze jelenie…

—————————————————
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja to siatką leśną powolutku zamykam (po kawałku). Ale zając jak się mnie przestraszył, ty wyorał górą :-)))
    A bramę sobie pierdzielnąłem własnoręcznie (w całości, no nie strugałem desek) taką jak w galerii.
    Teraz już pomalowana (czarna lakierobejca).
    Na wiosnę może ruszymy z budową… teraz stoi tam nasza przyczepa (jeszcze nikt nie spalił, nie ukradł, nie zepsuł).

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 9,038 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie