Brak tylnego błotnika

witam.
mam pytanie czy jak mam przedłużke do amortyzatora i brak tylniego błotnika to mogą coś sapać na przeglądzie..? :?:

Za błotnik nie ale za rejestrację na przekładni owszem.

Z tego co wiem za brak błotnika też nie dadzą przeglądu chociaż to zależy od kolesia. Ale z tego co wiem to błotnik jest wymagany. Pozatym osobiście nie podoba mi się strasznie tablica na przekładni... do tego przedłużki, diody itp. to bez komentarza moim zdaniem. Uważam że seria jest najładniejsza ale nie zaprzeczam że jakieś malutkie zmiany mogą być bo nie zawsze wszystko się każdemu podoba.

Witam Kapuchon , a co sądzisz o dodatkach takich jak boczne kufry czy przednia szyba niezakładane seryjnie?

Takie rzeczy to normalna sprawa bo to żaden tuning. Sam mam założony kufer. Chodzi mi o takie beznadziejne tuningowanie typu jakieś dodatkowe diody, przedłużki, rozwiercanie tłumika, usunięcie błotnika i tablica na przekładni...

To racja, jaki masz skuter Kapuchon bo potrzebuje natychmiastowej informacji na pewien temat.mógł bys popisac troche na gg.19395359.

tablice to już mam normalnie ..
a co z tą przedłuzką zdejmować czy nie ?? bo jutro bym jechal do przeglądu.. :D

Przedłużkę zostaw, na przeglądzie na to nie patrzą..tylko numer ramy, tabliczka znamionowa, światła i sygnał ;)

Ja przy stracie dowodu rejestracyjnego od S9 jako powód miałem przez policjanta podaną łysą oponę oraz tu dokładny cytat - "brak osłony przeciwbłotnej" :lol: