Brak prądu w Romet Router WS 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #637744
    mateuszplex
    Uczestnik
    • 2
    • 6Postów:

    Witam, kupiłem tydzień temu Romet Router WS 50 i miałem włączony zapłon z 30-40 min i później były bardzo słabe światła i nie chciał odpalać od rozrusznika. A teraz kiedy przekręcam kluczyk nie ma wcale prądu ani nie ma świateł ani nie odpala z rozrusznika, myślałem żeby odpalić od kopki i żeby pochodził z 30 min może akumulator sie naładuje i motorek był odpalony koło 20-30 min ale nic sie nie naładowało. Kupiłem tani miernik napięcia i sprawdziłem akumulator miernikiem i na wyłączonym zapłonie pokazuje 9,92 więc chyba za mało o wiele i nie wiem co teraz zrobić czy kupić ładowarkę do akumulatora i go naładować czy może skorzystać z gwarancji skoro jest i zadzwonić do sklepu żeby ktoś przyjechał ze sklepu i to sprawdził ewentualnie zabrał motorek do serwisu bo dziwne ze nie naładował sie akumulator od pracy silnika. Może być jakaś wada fabryczna i padnięte jest ładowanie ? Bo poza tym brakiem prądu motorek chodzi super

    #637745
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    bezpiecznik na dodatnim kablu z akumulatora

    #637746
    mateuszplex
    Uczestnik
    • 2
    • 6Postów:

    Rano sprawdze bezpiecznik i napisze

    #637798
    mateuszplex
    Uczestnik
    • 2
    • 6Postów:

    Niestety wymiana bezpiecznika nie pomogła, może akumulator ?

    #637801
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a może miernik w ręke albo żarówke z kabelkami i szukasz gdzie prąd znika?

    #637803
    mateuszplex
    Uczestnik
    • 2
    • 6Postów:

    Szczerze nie znam się na tym, nie bardzo wiem gdzie szukać jedyne co sprawdziłem to akumulator, który bez włączonego zapłonu pokazuje 9,50 a podobno powinien koło 12,5

    #637804
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nawet jak ma 9,5 to te 9,5 powinno być wykrywane w całej instalacji. Jezeli nie jest to gdzieś jest przerwa w obwodzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button